Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki hogyan értékeli Rossi...

Ki hogyan értékeli Rossi értékelését? Elmondta, hogy Szoboszlai sérült, de nélküle nincs válogatott...

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy olyan nyilatkozat, amibe mindenki azt lát bele, amit akar. Én pl azt, hogy annyira nincs normális ember, hogy sérülten is játszani kell. Hogy nem bízott a továbbjutásban, ezért simán benthagyta a sérültet, mert nem számít, hogy milyen állapotban lesz jövő héten, úgyis otthon pihen már. Milyen válogatott az, ami egy ember átmeneti hiányától padlóra rogyna? Annyira jó lenne egy olyan csapat, amit tiszteltni lehet még egy vereség esetén is, de ezeket most győzelemnél se nagyon lehet...
jún. 24. 07:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem kedveltem Szoboszlait korábban, de nekem hatalmasat nőtt a szememben a srác azzal, ahogyan Varga sérülésénél cselekedett. Sok embernek nem volt ennyi lélekjelenléte.
jún. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1, hagyjuk, azt nyilatkozta, hogy az életéért küzdött Varga. Ne túlozzunk. Ronda, fájdalmas és csúnya sérülés, de előfordul (bár ne fordulna elő). Nem is volt rájuk szükség ráaásul, besétáltak, majd lesétáltak. Nyilván nem véletlenül nem hívta oda őket a Vargát ellátó orvos.
jún. 24. 07:38
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Betegszállítósként kérdezem, hogy vesztetted már eszméleted ütközés vagy zuhanás végett? Ha veled történne ez te sem azon lennél fennakadva, hogy az életedért küzdesz-e.
jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, hány alternatívát tudsz felsorolni magyar játékosok közül, aki bevethető Szoboszlai posztján és megüti a nemzetközi szintet?
jún. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
5, hány alternatíva lesz, ha játszik, rásérül és hetekre kidől?
jún. 24. 07:55
 6/15 anonim ***** válasza:
63%
A keretben van aki pótolja. Rossi nem véletlenül válogat be a keretbe minden posztra 2-3 játékost. Ameddig nincs olyan súlyos sérülése, ami hátráltatná a sérülésben, addig miért ne játszhatna. Anno Simon Tibi és Mészöly Kálmán bá törött karral játszottak tétmérkőzésen.
jún. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
7, egyértelműen hátráltatja, nézd vissza a tegnapi meccset.
jún. 24. 08:08
 8/15 anonim ***** válasza:
63%
Hátráltatás alatt arra gondoltam, hogy a mozgásában nem akadályozta. Futni, passzolni, ütközni tudott és Rossi és Sallai is elmondta a meccs előtti sajtótájékoztatón, hogy nem súlyos Szoboszlai sérülése. A szakmai stáb is úgy ítélte meg, hogy játékra alkalmas.
jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

9, akkor olvasd el, mit mondott Rossi:

"Nem százszázalékos, kisebb izomfájdalmai vannak, a németek elleni meccs óta nem edzett, sorozatkezelésen van túl, de Szoboszlai nélkül nincs magyar válogatott. Le akartam hozni, mert fáradt volt, de mindig veszélyes tud lenni, ezért a pályán maradt"

jún. 24. 09:10
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
Tehát a kisebb sérülése ellenére is veszélyes tud lenni a pályán. Még sérülten is gólpaszt adott Vargának. Nem értem min vagy akkor fennakadva kérdező.
jún. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!