Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A francia válogatottban miért...

A francia válogatottban miért van egyre kevesebb fehér játékos?

Figyelt kérdés
Ahogy nézem a mai kezdőben 8 fekete van, eddig legalább a kapus fix fehér volt, most már ő is fekete. A 25 fős keretben összességében 6 fehér játékos, ami azért európai országként elég durva.
jún. 21. 21:02
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%
Most éppen 8 fekete bőrű francia állampolgárt állított a kezdőbe a szövetségi kapitány, azért
jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 MGéza ***** válasza:
89%
Talán Franciaországban van európai szinten a legtöbb fekete bevándorló és ezek ráadásul már jórészt második-harmadik generációsok, tehát ott is születtek. Így én ebben semmi meglepőt nem látok.
jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
33%

Már régóta ezért nem szimpatizálok semmilyen világversenyen semelyik ország válogatottjával.Szeretem a sportot, világversenyeket, szinte minden nagyobb rendezvényt megnézek de nem a színek, hanem kizárólag a versenyzés érdekel.

Gondolom azt is látod: A pingpongosak 90 %-a ferdeszemű, de azok is franciák, hollandok, svédek. A hosszútáv futók mind Kenyából, Etiópiából, Marokkóból származnak, egyéb színekben.

jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
Mert Franciaországé volt fél Afrika régebben. Ezek született franciák, a himnuszt is énekli mindegyik.
jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Jártál már valaha Franciaországban?
jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
"a himnuszt is énekli mindegyik." Ha nagyon felfújom a pofámat azt azért én is tudom!
jún. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%
Liu Shaolin Sándort is istenítették és énekelte a himnuszunkat. 2 éve meg énekli a Kínait
jún. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, miért kellene hogy a válogatottnak tükrözze az adott ország etnikai összetételét. Most ha valaki a Dream Teamet nézi, akkor abból levonja a következtetést, hogy az Egyesült Államokban mindenki fekete?

Meg hogy van az, hogy az angol válogatottban sok a fekete játékos, profi sznúkerjátékos között meg egy sem? Nyilván más a preferencia: az a helyzet, hogy az afrikai hátterű fiataloknak valamiért vonzóbb a labdarúgás.

Ilyen k*rva egyszerű.


Csak hát fociról van szó, ami még mindig a legrasszistább, leghomofóbabb közönséget vonzza.

jún. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel a bőrszínük. Látom te megragadtál a közêpkorban.
jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha értelmeznéd a kérdést, a kérdezőt nem a bőrszín zavarja hanem hogy elvileg NEMZETI 11-nek kellene játszani egy nemzeti válogatottban, és teljesen igaza van. Egy nemzeti válogatottban szerintem sincs helye a világ minden tájáról dollár milliókért összevásárolt játékosoknak, de ezek szerint nem vagyunk egyformák.
jún. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!