Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Van egy összeesküvés-elméletem...

Van egy összeesküvés-elméletem az olasz válogatottal kapcsolatban. Lehet benne valami?

Figyelt kérdés

Huszonéve drukkolok nekik, de olasz válogatottat ennyire rosszul játszani, mint tegnap, még nem láttam. Donnarummát leszámítva a nyócegy-korabeli magyar válogatottra emlékeztetett. Viszont ez csak az öngólig tartott, utána ha nem is értek fel a spanyolokhoz, de már emlékeztetett focira, amit csináltak.

Szóval mi van, ha direkt nem elsők, hanem másodikok akarnak lenni a csoportban? Akkor garantáltan az A csoport 2. helyezettje lesz az ellenfelük, aki szinte biztosan Svájc - nem gyenge csapat, de azért verhető. A csoportelső (aki már biztosan Spanyolország) ellenfelének személye viszont kiszámíthatatlan, kaphatja akár Franciaországot, Hollandiát, Belgiumot vagy Portugáliát is, ha ezeknek egy vagy két csoportmeccs nem jön össze (Belgiumnak már volt is ilyen).

Mondjuk én nem csinálnám ezt a helyükben, mert a horvátokat sem szabad lebecsülni, márpedig egy ellenük való vereséggel a továbbjutás sem biztos. De hát nem én vagyok a Spalletti.


jún. 21. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Ne gondold túl. A spanyolok nagyon erősek most, brutális focit játszanak. Papírforma volt a mérkőzés játékképe, igazából az eredmény vissza sem adja. A horvátok meg nagyon gyengék most, simán megverik őket, de legalábbis ikszelnek, az meg elég lesz.
jún. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Az Olaszok szerintem ahogy látom egyre lentebb mennek,elmarad a fiatalítas.
jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!