Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért temetik a tegnapi...

Miért temetik a tegnapi vereség után a csapat EB esélyeit?

Figyelt kérdés

Igazából én ezt kicsit másképp láttam. A második gól kellemetlen volt, de ketten hozták ezt össze igazán. Kleinheisler és Styles.


Hálistennek az EB-n valószínűleg egy sem lesz kezdőcsapat tagja, hacsak valaki le nem sérül addigra.


Egyébként meg a többiek elfogadható, felkészülési meccshez méltóan játszottak. Lang hatalmas formában van, egy csomó labdát szerzett. Willi Orbán szintén rendben lesz és Dárdai is egész jó volt. Kerkez szintén nagyot ment, de a helyére beálló Nagy Zsolt se volt rossz. Nego kétszer került gólhelyzetbe. Sajnos nem sikerült belőnie, de semmi baj, majd az EB-n belövi. Inkább ott lőjje be. Szoboszlai visszafogottan játszott, de ő tavaly sérülés miatt kihagyott egy EB-t és nem akar mégegyet, így érthető a visszafogott játéka. Sallai szintén ugyanez, hogy visszafogott volt de egyébként szuper lesz ő is szerintem. Volt 1-2 megindulása, az elég biztató volt. Varga Barnabásnak nem ment annyira most, de igaz kapura lövési esélye sem volt szóval nem lehet megítélni a formáját.

Schafer András meg szintén nagyot ment. Uralta az egész középpályát. Többször visszalépett, hogy összeszedje a labdákat. Elég stabil ember volt ott középen.


Kapus hiba meg nem volt. Egyik gólról sem tehettek a kapusok. Igazából a vereség sem volt benne, dehát ilyen a foci. Abból tanultunk, hogy hátul valakinek lennie kell szögletnél. Én egyáltalán nem látok olyan dolgot ami miatt aggódni kellene. Szerintem ismét nagyot fogunk menni az EB-n.



jún. 5. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát én pont ellenkezőleg, máshogy látom, kiváncsi leszek szombaton az Izrael elleni meccsen mi lesz, utána okosabbak leszünk, hogy jó formában tudunk e az EB-re érkezni.
jún. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezeknek a felkészülési mérkőzéseknek semmi értelme nincs közvetlenül az Európa Bajnokság előtt. Senki sem akar lesérülni az EB-re és nem is veszik komolyan a játékosok ezeket a mérkőzéseket az eredmény szempontjából.
jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1 Meglátjuk, én egy X-nél többet sajnos abban sem látok.
jún. 5. 14:24
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez furán fog hangzani de én kicsit még örülök is, hogy vesztettek, mert így nem fog a fejük fölött lebegni a veretlenségi sorozat nyomása. Ha már vesztünk akkor inkább most mint az EB-n.
jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

"de semmi baj, majd az EB-n belövi"

Mitől vagy ebben annyira biztos? A németek a kapu közelébe nem fogják engedni. Sőt, szerintem labdához se nagyon fog jutni.

Amúgy meg ez nem temetés, ez a realitás. Hiába a kormánymédia egekig szopkodása, meg a közepes válogatottak B vonalai ellen aratott egygólos győzelmek, attól még ez a bagázs nagyon messze van egy világszintű csapattól. Svájctól 3, németektől 6 gólra számítok alsó hangon.

jún. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
#5. Ha nem jönnek be a tévképzeteid akkor nagyon szomorú leszel?
jún. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6

A svájctól 3 simán bejött neki... a németek is simán hozták. A skótokkal is alig bírtunk (a 100. perctől eltekintve meg egyáltalán nem)... Most ettől nagyon szomorú vagy?

jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Innen fogunk elődöntőbe jutni, majd meglássátok
jún. 24. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!