Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rossi azt nyilatkozta a...

Rossi azt nyilatkozta a tegnapi vereség után, hogy eldöntötte a kapusposztot. Mégis mi alapján?

Figyelt kérdés
2 helyzetük volt az ireknek, abból 2 gól lett. Egyet Gulácsi, egyet Dibusz kapott. Ezek alapján hogy tudta eldönteni? Ki fog védeni?

jún. 5. 11:04
A kérdező szavazást indított:
Gulácsi
Dibusz
Szappanos
8 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Látta hogy mindkettő béna, ezért Szappanos fog védeni
jún. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem döntötte el. Ha igen, már kimondta volna a mellett
jún. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
*már ki mondta volna, hogy ki lesz a kapus
jún. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Én nem értem, hogy miért kell ekkora ügyet csinálnia abból a médiának, hogy ki lesz a kapus. Hagyják meg ezt a döntést a szövetségi kapitányra. Évek óta Gulácsi a válogatott legmagasabb szinten játszó kapusa és a legtöbb nemzetközi rutinnal ő rendelkezik, így gyanítom rá esik majd Rossi választása, ha meg nem tud dönteni, akkor ne csak egy kapust szerepeltessen majd a csoportmérkőzéseken.
jún. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Védjen Szappanos, ő még soha nem kapott gólt a válogatottban :D
jún. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%
De kapott, 2022-ben a görögök elleni mérkőzésen.
jún. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sztem teljesen mindegy melyik kezd, sajna egyik se egy Buffon, Courtouis szintű.. Izrael ellen lehet megint kapnak 1-1 félidőt.
jún. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felváltva fognak védeni. Svájc ellen Dibuszt védetném, Németek ellen Gulácsit, skótok ellen megint Dibusz. Nyolcaddöntőben Gulácsi.
jún. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom nem az utolsó két tét nélküli meccs alapján fog dönteni..
jún. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!