Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az ellenzékiek ma este is a...

Az ellenzékiek ma este is a magyarok ellen fognak drukkolni?

Figyelt kérdés
Írország-Magyarország. Tényleg az íreknek drukkolnak inkább, mint a saját hazájuknak?

jún. 4. 18:56
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hajrá magyarok!
jún. 4. 18:56
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem. További baromságok, mint pl hogy aki nem Fideszes(oroszpárti), az háborúpárti? Vagy az vót má'?
jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Én fideszes vagyok, és rühellem a focit!

Akkor most mi van az elméleteddel?! (szart sem ér!)

jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Barátságos meccs?
jún. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
Mikor drukkoltak az ellenzékiek a magyarok ellen? Ne böfögjed már a hülye propagandát. Ellenzéki vagyok, leszarom a focit, nem érdekel, ki nyer, azt se tudtam eddig, hogy meccs lesz.
jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Saját hazám nem = 11 túlfizetett, ecsetfejű majom. Tipikus fideszes egybites gondolkodás. Vízilabdában, úszásban, vívásban, kézilabdában stb. mindig a magyaroknak szurkolok, csak hogy tudd. De fociban nem fogok orbánista, közpénzzel kitömött tehetségtelen gyökereknek szurkolni. Majd ha lesz szerethető válogatott, fidesztől függetlenítve, tehetséges és szimpatikus focistákkal tele, majd akkor.
jún. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Letojom a focit
jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A gyengébb csapatnak illik szurkolni tehát az íreknek.
jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
50%
Nem tudom milyen sport, de remélem hogy 20 nullára kikapnak a magyarok.
jún. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Biztos. Tegnap meg szerintem Ukrajnának drukkoltak, de nem tudtak még gólt se rúgni a németeknek, mi vertük őket bezzeg 2022-ben :DD
jún. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!