Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzékiek miért áltatják...

Az ellenzékiek miért áltatják magukat azzal, hogy csak pár ezer ember volt a békemeneten?

Figyelt kérdés
A YouTube közvetítésen végig "minimenetez"-tek a bérkommentelők miközben a Lánchídtól a Margit hídig ért a tömeg a rakparton
jún. 1. 17:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
24%

Fáj nekik, de hát az hazudik a legnagyobbat, aki magának hazudik....🤔

Megnéztem, ez a tömeg minimum 150-200 ezer ember volt.

jún. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Én tudom, h rohadt sokan voltam, pedig ellenzékis vagyok. A benzinkutak alig bírták ellátni a sok buszt, ami odahordta a menetelőket az ország minden pontjáról. Adóforintjaink ismét a legjobb helyre kerültek xD
jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Hát be kéne bizonyítani, lesz egy nagyobb tüntike is elvileg egy hét múlva. Akinek az az oldal tetszik.


Amúgy meg nyilván nem 2 hónap alatt épül le a szavazóbázis, nem tűnnek el a buszsofőrök, a kubatov lista persze biztosan megcsappant, de azért még nem katasztrofális mértékben. De ogazi felmérés persze csak a szavazópapírokon lesz. Ezek a tüntikék most csak a mozgósítást segítik már.

jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Mert mást nem nagyon tudnak felmutatni.
jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 L.. István ***** válasza:
29%
Összehordja a szemetet a szél...
jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én összességében nem értem sem itt,sem a Magyar Péter megmozdulásokkal kapcsolatban ezt a számháborút. Teljesen mindegy, hányan mennek ki, a lényeg úgy is az,hogy a szavazólapon ki hogyan X-el, az pedig nem ezeken a pár100ezer embereken fog múlni.
jún. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%
Vizuális megtévesztés. Ha libasorba rendezed a tömeget 2/3 többnek tűnik.
jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Rendben

És mit számít,hogy mennyien voltak ott?


Az európai unió népessége 448,7millió fő.


Magyarország népessége 9,7 millió fő


Az európai parlamentben megszerezhető mandátumok maximális száma,21


21 mandátumon osztozhatnak majd a magyarországi pártok,jelöltek akik elérik a bejutási küszöböt.


Még,ha mind a 21 mandátumot a fidesz nyerné meg,ugyan mit számítana?


Ha a franciák, lengyelek,balti államok országai katonákat akarnak küldeni Ukrajnába,ha Németország, Dánia, Svédország, Lengyelország, Franciaország, Nagy Britannia és Amerika engedélyezi nyugati fegyverek bevetését orosz területek ellen...


Ugyan mit számít,ha mi nem küldünk fegyvereket,ugyan mit számít,ha elmondja a fidesz egymilliószor hogy béke?


Ha a nagy hatalamak háborút akarnak,akkor háború lesz,ha a nagyhatalmak békét akarnak,akkor béke lesz.


Az a sok csirkefarhátas kisnyugdíjas aki kiment oda,ők tényleg azt hiszik,hogy számít a nemzetközi politikában a véleményük?


Mind gazdaságilag,mind területileg,mind népességben,mind hadászatilag egy kicsi jelentéktelen,elhanyagolható kis ország vagyunk.


Könyörgöm,ha európai unió nem adott volna rá pénzt ,a saját tanáraink fizetésén sem tudtunk volna emelni.

Miről beszélünk akkor?

jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hiányoltam ezt a közpénzen fizetett fideszes buszoztatós békemenetet,mikor Oroszország megtámadta ukrajnát.


Akkor valamiért nem volt békemenet.


"Mindössze" a jó szándékú ellenzékiek mentek ki az utcára akkor elítélni a háborút, elítélni a putyini orosz agressziót, kiállni a békéékert,tüntetni Ukrajna mellett


Most a szavazások elött 1 héttel van közpénzen fizetett fideszes buszoztatás a "békéért"


Kissé kétszínű,hazug dolognak tartom ezt a "békemenetet".

jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#9


Most sem az oroszok ellen vagy az ukránok ellenében szólt a menet, hanem a III. VH ellen.


Ugyanis ki szeretnék robbantani...

jún. 1. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!