Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Késő már elkezdenem az amerika...

Késő már elkezdenem az amerikai focit komolyabb szinten? (pl. kijutni amerikába és ott folytatni)

Figyelt kérdés
16éves leszek és azon gondolkodtam h. májusban elkéne kezdenem amerikai focizni itt magyarországon. viszont én komolyabb/versenyszinten szeretném akkor már csinálni. és szerintetek ezzel az életkorral késő már elkezdeni profibb szinten?
2010. okt. 27. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
eljársz edzésekre és qrva jó vagy, akkor valószínű, hogy beválogatnak
2010. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

sosem fogsz kijutni amerikába. Felejtsd el. ott olyan 16 éves csókák vannak, akik már tíz éve küldik a focit. majd te kellesz nekik mi?


ez olyan kb, mintha 16 évesen kezdesz el focizni, és a BL-ben akarsz játszani.

2010. okt. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az NFL-be bekerülni nagy kihívás, bár nem lehetetlen... Kezdésként Magyarországon keress egy csapatot magadnak. Ha eddig is sportoltál valamit, akkor nem lesz vele különösebb gondod (vagy pedig ha felülről súrolod a 2 métert és a mázsát, akkor sportmúlt nélkül is beállhatsz a falba).
2010. okt. 28. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát már féléve járok konditeremben heti 4x tömegnövelésre. 190-195 cm vagyok és 77kg.
2010. okt. 28. 06:26
 5/8 anonim ***** válasza:
késő. ne haragudj de a 77kg az nem vmi nagy. én 175cm vagyok és 76 kg. amúgymeg itthon játszhatsz ahhoz talán nem késő. de esélyed nincs kijutni. az ottani gyerekek már 5 évesen jobban értenek az ottani "focihoz" mint te most 16 évesen. ez tuti. magyarországon is van esélyed de nem vmi sok. fiatalabban kellett volna elkezdeni. meg egy kis tömeg jó lenne. haverom a wolves-ba játszott itthon. a srác gyakorlatilag egy gorilla. 185-190 cm magas kb és 95 kg. de ígyis tört a keze stb:D
2010. okt. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Üdv!Van egy rossz hírem szerintem késő több részt azért is mert amerikába ez egy nemzeti sport és még magyarországon senkinek nem sikerült bejutni egy jobb amerikai csapatba vagy netán az NFL be ha neked mégis sikerülne kérlek értesíts :D
2010. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meskó Zoltán kicsi kora óta amerikában él és nagyon fiatalon elkezdte a focit, és a michigan egyetemi csapatában játszott szóval nem magyarországról jutott el az nfl-be. Amúgy kicker vagy punter lehetsz még kedves kérdező, de a többi pozíciót nfl szinten sajnos el kell felejtened.
2011. jan. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!