Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi legyek kapus vagy mezőnyját...

Mi legyek kapus vagy mezőnyjátékos?

Figyelt kérdés
2009. jan. 3. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
94%

Milyen sportra gondolsz?Mert azért nem mindegy...de mindenképpen alkati szempontból és a képességeidnek megfelelően kellene döntened.


Ha foci,akkor kapusként nem kell annyit futnod viszont idegileg megterhelőbb és persze immunisnak kell lenned a nagysebeséggel feléd tartó labdák és habzó szájú csatárok által kiváltott reflexszerű félelemre.


A mezőnyjátékosok szerepe rugalmasabb,többet mozognak,nagyobb a fizikai igénybevétel,de általában többet is keresnek...mert ugye ez is egy szempont.;)

2009. jan. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Focira gondoltam és kössz a választ.
2009. jan. 3. 11:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha nem szeretsz futni és jól védesz, akkor természetesen KAPUS

ha pedig támadni vagy ilyesmi akkor MEZŐNYJÁTÉKOS ja és ha szereted az ,,izgalmakat"

2009. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
egyet értek az elöttem szólóval
2009. jan. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nekem jobban megy ez a csatár dolog úgyhogy kössz a választ!
2009. jan. 3. 17:38
 6/7 werte ***** válasza:

mindenki csatárnak vagy kapusnak indul és épp a másik oldalon találja magát. Fülöp Márton válogatott kapusunk és Waltner Robi csatárunk a legjobb példa erre. Robi kapusként Marci meg csatárként indultak. Szóval előre kár így hozzáállnod! Én imádtam védeni-jó reflexkapus vagyok mind a mai napig, de nagy bakikat tudtam elkövetni, így kiszorultam mezőnybe és megérte. Többször lettem megyei és országos korosztályos válogatott is.


Azóta felnőttem,de ami tény tény. Minden posztnak megvan a szépsége! S nem minden a pénz. Inkább legyek csóró bravúros kapus mint Czeh (mert a jókat fizetik meg), mint egy Tököli, aki a német huszadosztályban lött kipadról 1-1 gólt.


A legtöbb sport gyilkosa a pénz! Most épp a foci van ebben a helyzetben!(a lényeg hogy élvezd amit csinálsz!)

2009. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
hat attol fug ha nem felsz a labdatol es gyors vagy akkor kapus legyel,ja meg ha tudsz vetodni:D
2011. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!