Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek továbbjut a...

Kretens kérdése:

Szerintetek továbbjut a Ferencváros a konferencia liga csoportjából?

Figyelt kérdés
Fiorentina-Genk-Csukaricski.Ennél nehezebb csoportba nem is kerülhetett volna a Ferencváros.Vajon az ellenfelek tartanak a fraditól annak tudatában hogy tavaj szintén erős jobbnak vélt ellenfelek ellen megnyerte az el-csoportját?Szerintetek ők örülnek a fradinak vagy tudják hogy nem becsülhetik le a fradit vagy nagy lesz az arc és kikapnak? Lehet hogy ebben a csoportban mindegyik csapat most kissé pesszimista a továbbjutás szempontjából? Nektek mi a véleményetek?
2023. szept. 1. 20:53
 1/9 mienkamennyekorszaga válasza:
74%
Nerencváros
2023. szept. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fog, a szerb Cukarickit megverhetik, de a Fiorentina, Genk ellen zakó lesz. Na jó esetleg a Genk ellen 1:1.
2023. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2..Tavaly hasonló képpen gondoltam én is mivel papiron jóval erősebb ellenfelek voltak és mégis csoportelső lett a ferencváros.Szerintem most is lenézik a fradit és ez lesz a vesztük.
2023. szept. 1. 23:49
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A Genk jóval erősebb, mint a Ferencváros, a Fiorentináról nem is beszélve. Felesleges nagy dolgokat belelátni, a 3. hely reális lehet talán a Cukarickit megelőzve, de ez a Cukaricki sem olyan gyenge csapat. Akár az is elképzelhető, hogy minden csapat végigveri őket szélsőséges esetben.
2023. szept. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A Fiorentina például épp hogy nem nézhet le senkit, már ha okultak az utóbbi hónapok történéseiből. A Konfetti Liga előző kiírásában rögös volt az útjuk a döntőig, megszenvedtek a Poznan és a Basel ellen is, most meg a playoffban a Rapid ellen. A Genk is jó formában lévő csapat, de kb Fradi-szint, főleg ha a tavalyi eredményeket nézzük.
2023. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
A Genk nem Fradi szint. A belga bajnokság sokkal erősebb és a Genk kerete papíron 2x olyan erős, mint a Fradié. Nem írom le a Fradit egyből, de kemény ez a csoport. Az ilyen nemzetközi meccsek mindig kiélezettebbek, mint egy sima bajnoki, ezért írom, hogy akár a Cukaricki is okozhat gondot akár, főleg, hogy a szerb bajnokság kicsit erősebb is, mint a magyar.
2023. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem.
2023. szept. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
5-ös vagyok, visszajöttem "naugyemegmondtam"-ozni :)
2023. okt. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Veretlenül lett csoportmásodik a Fradi, most már a cél a döntőbe jutás kell hogy legyen!
2023. dec. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!