Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szoboszlai valóban ekkora...

Szoboszlai valóban ekkora sztár lett külföldön, vagy csak a magyar média fújja fel?

Figyelt kérdés

2023. aug. 22. 11:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Olyan nagy sztár, hogy a saját csapata nem tudta rendesen felírni a nevét a mezére.
2023. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Dehogy lett. Senki nem ismeri pár hardcore fanon kívül.
2023. aug. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Végülis, aki a világ legerősebb bajnokságában a 2. bajnoki tétmeccsén a mérkőzés emberének lett választva, egy mérkőzésen 3 poszton is kiválóan teljesít és végig a pályán marad, mindezt egy olyan klubnál, amit a világ TOP5 csapata közt tartanak számon....az valóban nem jó labdarúgó:D

Mindemellett a világ lenagyobb szakértői, elemzői is elismerősen beszélnek róla. 22 évesen, ami azt jelenti, hogy még mindig van 2 éve ahhoz, hogy a 24 éves korát elérje, amikor a játékos elkezdi a tanulmányok szerint 6 éves karriercsúcs időszakát...

Ha értetek a focihoz és nem irigy károgók vagytok, akkor szerintem pontosan tudjátok mi is a helyzet Szoboszlai kapcsán.

Ha helyből rúgjátok magatokat tarkón és 90 percet nem játszottak egyben soha, nemhogy végig futva, de hobbi szinten sem, akkor meg éljétek ki magatokat :D Hajrá :)

2023. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%

Alex Ferguson on Dominik Szoboszlai:


"Watching Dominik Szoboszlai play football is like witnessing a symphony of skill and finesse on the pitch. I wish we had players like him at United now."


Valóban "nem sztár" a srác:D

2023. aug. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Még nem akkora sztár, de simán lehet az. Ha az első szezonja jó lenne és utána is stabil marad még 1-2 szezont, akkor olyat tesz le az asztalra, ami magyar focistának az elmúlt 30 évben nem nagyon sikerült.

Ő is szerényen kezeli a helyzetet, nincs elszállva magától, tudja, hogy még sok van hátra.

2023. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%

Én büszke vagyok arra, amit elért magyarként és még hol a vége...


Azt viszont nem értem, olvasva a kommenteket, hogy a fikázókat fel, az elismerően írokat lepontoztak...

2023. aug. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

#6 A kérdés arról szólt, hogy valóban sztár e.


Nos valóban krva jól focizik és úgy tűnik, hogy be fog tudni illeszkedni és ha így folytatja nem kérdés, hogy sztár lesz belőle viszont jelenleg nem sztár még. Attól nagyon távol áll így jogos azok lepontozása akik szerint sztár és az egyes válaszolónak a felpontozása is jogos hiszen aki sztár arra felnéznek és nem engedhetik meg maguknak, hogy elírják a nevét.

2023. aug. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
88%
Majd meglátjuk fél év múlva, hol fog tartani...
2023. aug. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
24%
Itthon az Omegára is azt mondták hogy világhírű rock banda aztán szerintem azt se tudjàk kik ők.
2023. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 NTBS ***** válasza:
90%
Még nem, de lehet.
2023. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!