Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 18 évesen és 52 kg-mal érdemes...

18 évesen és 52 kg-mal érdemes elkezdeni Amerikai focizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom nem sok esély van rá,hogy ilyen későn és ilyen adottságokkal el tudnám kezdeni ezt a sportot,de azért kíváncsi vagyok,hogy nektek mi a véleményetek.Sportoló előéletemről annyit,hogy 4 évig teniszeztem versenyszerűen,majd váltottam és 3 évig boxoltam szintén versenyszerűen.170 cm vagyok és ahogy fent említettem mindössze 52 kg.Láttok esélyt arra,hogy bekerülhetnék bármelyik csapatba?
2023. jún. 29. 16:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nem valószínű, hogy külön embert tartanak, de keress fel egy csapatot, menj le néhány edzésre, elhajtani biztosan nem fognak, mert általában örülnek, ha valaki érdeklődik. Régebben még adtak az első alkalmakra ingyen védőfelszerelést is. Szerintem találnának neked valami helyet. Csak ha elkezded, akkor szerintem próbálj mellette erősödni, izmosodni, mert az izomtömeg sokat segít ebben a sportban.
2023. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!