Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ki a jobb? Barcelona vagy...

Ki a jobb? Barcelona vagy Real Madrid?

Figyelt kérdés
Én Real Madrid drukker vagyok :)
2008. dec. 29. 20:00
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
A barca most még az Espanyolt, meg Atleticot sem tudta megverni, nemhogy majd a most jó formában lévő Realt!!
2009. márc. 7. 16:05
 12/25 anonim ***** válasza:
Barcelona jelenleg :)
2009. márc. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
54%
A Barcelona a jobb!hétvégén is lealázták azt a sz@rt!6-2 re FÚÚJ FÚÚJ FÚÚJ REALMADRID!
2009. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:

Örülök, hogy a kultúra is ideért ehhez a kérdéshez ;))

Oké, most sajnos a Barca a jobb, jövőre mindez másképp lesz.;)))



HALA MADRID!!

2009. máj. 13. 14:24
 15/25 anonim ***** válasza:
Manchester United vagy a Barcelona
2009. máj. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
22%

KU*VASZÁTOKAT TI FA*ZOK BARCA!!!44

REAL FÚÚÚÚÚÚJ

HAJRÁ BARCA A MANCHESTERT IS ELVERTÉK 2:0-RA A REAL EGY SZ@RT SE ÉR

2009. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

A kérdésed attól függ hogy miben ki a jobb?


Fociban tavaly a barca volt. Idén nem lehet tudni mivel még nem játszottak tudtommal. Csak tippelni lehet.

Pénzköltésben a real biztos jobb, mert nem minden csapat teheti meg hogy 250 millió euróért ( = 7.000.000.000 = 7000 millió forintért) vegyen játékosokat. Azt azért még a legelvetemültebb Real drukkerek is belátják szerintem, hogyha idén nem csinálja meg a triplázást a Real (kupa, bajnokság, bl) akkor egy egész világ fogja körberöhögni őket! Addigis "Blue is the colour.." :)

2009. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
BARCA!!!!!!!A REÁLT UGY EL FOGJA VERNI MOST IS MINT A PINty :D:D RONIKÁVAL SE MENTEK ELŐRE XDXDXD
2009. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti válaszolónak:


Teljesen igazad van. Ha nem nyer semmit a csapat, az igencsak szégyenteljes lenne, és az egész futballvilág rajtuk csámcsogna.Remélem ez nem így lesz, és minimum a bajnokságot megnyerik..

Utolsónak:

Te jövőbelátó vagy, vagy mi? Honan tudod, hogy CR9-cel nem mennem semmire? Majd akkor mondd, ha esetleg tényleg így lesz( ezt kétlem)!Nem tudhatod, hogy milyen lesz a szezon, addig meg ne írj ökörséget.

2009. aug. 6. 15:40
 20/25 anonim válasza:
Az én arcom ég helyettetek "Barcások", gondolom most kezdtetek el szurkolni a csapatnak, gyors lecseréltétek a mencseszter mezt, aztán most már visca barca catalunya meg minden lófa*z. A kultúra sem veletek jár kézenfogva.. Barcelona szurkoló vagyok, de az ilyenek nagyon felbas*zák az agyam! Eredményességben a Real Madrid jobb, számomra viszont az F.C. Barcelona.
2009. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!