Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Haaland vagy Mbappé fog...

Haaland vagy Mbappé fog nagyobb karriert befutni?

Figyelt kérdés

2023. máj. 4. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Haaland
Mbappé
12 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha Mbappe marad a PSG-nél akkor egyértelműen Haaland.


Bár szerintem ígyis úgyis Haaland de ha esetleg Mbappe eligazolna a Realhoz akkor szoros is lehet.

2023. máj. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
20%
Mbappe már nagyobb karriert futott be azzal hogy világbajnok lett plusz mesterhármast szerzett egy vb döntöben. Ezt nem lehet überelni azzal se ha Haaland 10szer nyeri meg a Premier Ligát.
2023. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelen állás szerint, klubszinten Haaland, válogatottal viszont Mbappe. Vannak most is jó játékosok a norvégoknál, de nem olyan átütőek, mint a franciák.
2023. máj. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Szoboszlai
2023. máj. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindketten nagy jövő előtt állnak.
2023. máj. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Már a jelenük sem akármilyen....

2023. máj. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%

#6

Ja igen.

2023. máj. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mbappe a válogatott szempontjából jobb helyzetben van nemzetközi tornákon, Haaland viszont jobb klub csapatban játszik jelenleg.
2023. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Most állítólag Neymar is elhagyja a PSG-t, úgyhogy kiváncsi vagyok, Mbappe marad-e még.
2023. máj. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%
Haalandon már az idei szezonban elkezdett látszani a Guardiola féle City eredménye, miközben Mbappé szárnyal. Utóbbi előtt szerintem nagyobb jövő is áll, mivel berendezkedésileg a Real Madrid, ahova minden bizonnyal igazolni fog, konkrétan akkor működött a legjobban mikor 1 emberre építették fel a csapatot: Cristiano Ronaldora. Mbappé lenne a legideálisabb erre a szerepre. Az ő képességeinek felerősítésével világverő csapatot lehet kialakítani. Haalandból ez szerintem hiányzik, vagy ha meg is van benne, hát elég rossz irányt választott, itt nem más, csak egy nagyon jó csatár, pl mint Lewa, akit sosem fognak egy lapon említeni Ronaldoval vagy Messivel
2023. máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!