Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Debreceniek! Az Oláh Gábor...

Debreceniek! Az Oláh Gábor utcai Loki stadion bontása jelenleg hogy áll?

Figyelt kérdés
A jövő hónapban lenne lehetőségem még egyszer utoljára elmenni a stadionhoz, afféle végső búcsúzásra. Tudom, hogy a lelátókat már elbontották, de ettől többet nem tudok, szóval ezért kérdezném az arra járó debreceniektől, hogy milyen állapotban van most a pálya? Gyep felismerhető még? Vagy már teljesen egy építkezési terület képét festi le?

#stadion #Loki #olahgabor #lokistadion #regilokistadion
2023. jan. 7. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Az soha nem vot stadion csak egy focipálya lelátókkal. Miután Palkovics kegyvesztett lett a fideszmaffián belül, az EU pedig már nem olyan elnéző a fideszmaffia gátlástalan tolvajlásával szemben, így már erősen kétéséges, hogy valaha is megépül a Loki pálya helyén a természettudományi Múzeum. Én nem tudok semmilyen bontásról egyébként.
2023. jan. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Tavaly januári cikk, akkor már el volt döntve, hogy az Oláh Gábor utcai stadiont elbontják. Az érdekelt volna, hogy 1 év alatt elkezdődött-e már a bontás, nem az hogy ki néz el kinek mit meg ki lett kegyvesztett és hol.

2023. jan. 8. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Ma arra sétáltam és amennyire láttam semmit nem csináltak még a volt Loki pályával, megvannak a lelátók, reflektorok, pálya meg minden. A Természettudományi Múzeumot ide tervezték áthelyezni Budapestről, de sztem abból kifolyólag amit írtam nem lesz abból már semmmi, tehát a pályát se fogják mostanában elbontani.
2023. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az információt!
2023. jan. 9. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!