Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ftc U19-ben kaphatnak havi...

Ftc U19-ben kaphatnak havi 1,9 millió forintot?

Figyelt kérdés

Tegnap beszéltem egy sráccal aki dicsekedett, hogy ott focizik es videókat mutatott ahogy k*rogatja a lányokaz, meg nagyzáskodott, hogy 18 évesen havi 2 milkát keres.. meg hogy az este is kinyalt egy csajt..


Nem a pénz fáj, csak kicsit igazságtalan, hogy én gürcölök keményen a pénzért…


Ez lehetséges?


2022. máj. 18. 08:42
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
28 evesen ezzel buszkelkedni..
2022. máj. 22. 15:33
 12/15 A kérdező kommentje:
*18
2022. máj. 22. 15:33
 13/15 Dzsoki ***** válasza:
Most akkor krógatja is a lányokat vagy csak kinyalja? Esetleg változó? Továbbá,saját magát videózza,amikor szpat? Egyébként,lehet,hogy havi 2 millát keres,de nem(csak)a fociból.
2022. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mutatott olyan videot ahogy se** be kurja a csajt meg ahogy szoptatott is..
2022. máj. 22. 16:15
 15/15 anonim ***** válasza:

Mondtam, egy 18eves gyerek nem keres 1,8milliot havonta. Az 5000euro.

Max ha Vancsa fele tehetseg es most kotott sokeves megallapodast a nagycsapattal aminek a tagja. Egy u19es jatekos akibol max nb2 nb3as jatekos lesz sose kap ennyit. Arrol meg lenne hir ha ilyen tehetseg lenne a fradiban. Ehelyett evek ota kulfoldrol igazolnak egy jatekos se marad meg a csapatban az utánpótlásbol

2022. máj. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!