Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ettől én nem számítok divatdru...

Ettől én nem számítok divatdrukkernek?

Figyelt kérdés
6 éve követem csak a futball történéseit és azóta szurkolok a Real Madridnak, tehát előtte nem volt másik kedvenc csapatom (és nem is lesz soha). A himnuszt/indulót is tudom fejből spanyolul, az összes nagy legendát, az összes megnyert címet. Viszont nem tudtam eljutni még sosem a stadionba, mert az anyagiak nem engedték. Most gyűjtögetek, hogy a 2022/23-as szezon elején már kitudjak utazni, mert ez egy nagyon nagy vágyam. Azért mert még nem sikerült kijutni, még rendes szurkolónak számítok, nem?
2022. febr. 10. 23:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Upsz, rossz kategória. Sorry.
2022. febr. 11. 00:00
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
Annak számítasz. Én 2009 óta vagyok Barca szurkoló, de nagy valószínűséggel sohasem fogok a Camp Nouba eljutni.
2022. febr. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mármint melyiknek számítok? Mert 2 különböző módon tettem fel a kérdést,bocsi. 😅

Én el fogok mindenképpen jutni a Bernabeuba, ha összejön, ahogy szeretném, akkor már most májusban

2022. febr. 11. 02:02
 4/9 anonim válasza:
Nem mindegy? Annak drukkolsz akinek akarsz. Mások véleményét meg szard le.
2022. febr. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3

Nem vagy divat, úgy értettem. Nem az dönti el, hogy ki tudsz e menni a meccsre, vagy sem.

2022. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4

Nyilván annak drukkolok, akinek akarok, de az nem szép dolog, amikor valaki azért csapatot váltogat mert az egyiknek épp jobban megy. Tény, hogy a Real Madridnak sok trófeája van, de én a rossz szériákban is kitartottam a csapat mellett és a trófea nélküli szezonokban is. Most sem a Real Madrid rendelkezik a világ legerősebb keretével szerintem, én egyszerűen nem tudom őket nem szeretni, ezt a mezt, ezt a címert. Mellesleg majdnem minden kis apró cuccom Real Madridos, tehát még a vak is látja.:D

2022. febr. 11. 15:13
 7/9 Doloresz válasza:
nem attol lesz valaki igazi szurkolo hogy megtanulja a indulot meg hogy utána néz a nagy legendáknak és megjegyzi a nevüket hanem attol ha visszaesik a csapat a középmezönybe vagy a alsoházba jópár évekre vagy kiesik a 1.osztálybol akkor is kitart a csapat mellett
2022. febr. 15. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Doloresz válasza:

de én a rossz szériákban is kitartottam a csapat mellett


mert mikor volt nekik rossz szériájuk?minden évbe ott vannak a BLbe és ott is mindig továbbmennek a csoportbol akkor milyen rossz szériárol beszélsz?vagy neked már az is rossz széria amikor a bajnokságba csak 2.vagy 3. BLbe meg csak a legjobb 8ig jut?

2022. febr. 15. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7

Akkor is kitartok a csapat mellett, ha utolsó helyen esne ki a bajnokságból.


#8

Igen, az is rossz széria, amikor nem nyer a csapat semmit, mint mondjuk tavaly.

Egy Real Madridnak minden évbe a cél megnyerni a bajnokságot és a BL-t. De a lényeg az, hogy bármit is játszik a csapat, bármi az eredmény, akkor is nekik szurkolok. Barca elleni 5-1 is elég megalázó volt anno, utána Ajax ellen búcsú a BL-ből 4-1-re, semmit nem jött össze, de az ilyen helyzetekben is a csapat mellett vagyok és nem fog változni.

2022. febr. 15. 05:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!