Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A US Openen míért van esti és...

A US Openen míért van esti és nappali ruhája is a versenyzőknek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 13:51
 1/4 anonim válasza:
Szerintem azért mert mondjuk ha egy meccs elhúzódik estig akkor nem úgy van mint pl.: Wimbledonban hogy másnap folytatják, hanem itt kivilágítják a pályát átveszik az esti ruhájukat és folytathatják a meccset :)
2010. szept. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
áá, ezt nem veszem be :) biztos van valami értelmesebb magyarázat is rá :)
2010. szept. 4. 21:44
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem több oka van:

1. van, hogy egy meccs nagyon sokáig elhúzódik, több órás és NYban nagyon meleg van mostanság(lásd Azarenka) és úgy beleizzadnak a ruháikba, hogy azt át kell venni mert szó szerint olyan mintha vízbe áztatták volna.

2. vannak olyan teniszezők gondolom női, mint VWilliams akiről el tudom képzelni, hogy tervezett magának egy esti és egy nappali ruhát.

3. a ruhagyártó cég megköveteli, hogy este ez legyen rajtad, mert ezt neked estére terveztük pl sharapova jól mutat a pályán és ezt kihasználják...

én ilyenekre tudok gondolni

de ezt így konkrétan még nem hallottam, hogy esti meg nappali ruha.

2010. szept. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én már sokszor hallottam, de sose tudtam, hogy míért. De amikor az első válaszadó írta, hogy kivilágítják a pályát, akkor kezdtem el gondolkodni, hogy lehet, hogy annak van hozzá valami köze. Mert mondjuk mesterséges fényben jobb a sötét esti ruha (én úgy figyeltem meg, hogy az esti mindig fekete vagy sötétkék), mint a nappali. De ez csak találgatás :)
2010. szept. 5. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!