Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik vidéki ökölvívó egyesül...

Melyik vidéki ökölvívó egyesületnél fizetnek amatőr versenyzőknek?

Figyelt kérdés
Budapesti amatőr ökölvívó vagyok (és egyetemi hallgató), legnagyobb eredményeimet főleg utánpótlásban értem el. Egy kisebb, 2-3 éve alakult egyesülethez vagyok leigazolva (előtte az MTK-nál öklöztem). Eddig még soha nem kaptam fizetést a sportteljesítményeimért (igaz, felnőtt korosztályban még nemigen meccseltem), s ennél az egyesületnél nem is fogok kapni, mivel nincsen annyi pénzük, az MTK-hoz viszont nem vagyok hajlandó visszamenni. Anyagi és egyéb okok miatt el kell költöznöm. Olyan helyre szeretnék költözni, ahol tudom folytatni egyetemi tanulmányaimat, s emellett a sportolást is. Debrecen, Pécs, Győr, Sopron, Kecskemét, Szeged, Nyíregyháza, és környéke felelne meg nekem.
2010. szept. 27. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Ok, szóval konkrétan a kérdés :D DVSC, NYVSC, Kecskeméti SC, PVSK, Győri Ö.I., Gyevát Gyula Ökölvívó Iskola, Szegedi B.C.; az említett egyesületek közül valamelyik fizet a versenyzőinek?
2010. szept. 27. 21:01
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, az amatőr azt jelenti, hogy nem fizetnek neki...
2010. szept. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy-két példa, ahol biztosan van fizetés az AMATŐR versenyzőknek: Vasas, MTK; bár ahogy mondtam, egyéb okok miatt vidékre kell költöznöm... :\
2010. szept. 27. 22:18
 4/5 anonim ***** válasza:
rossz fát tettél a tűzre?
2010. szept. 28. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. A helyzet az, hogy ahova járok egyetemre, úgy tűnik, hogy hamarosan felszámolják. Ezen az egyetemen kívül a többi pesti felsőfokú intézmény számomra nem lenne megfelelő, és ha folytatni szeretném tanulmányaimat, akkor viszont ki kell mennem vidékre. Ezért lenne nekem nagyon fontos, hogy hasznos válaszokat adjatok nekem.
2010. szept. 28. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!