Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 10-12 éves gyereknek milyen...

10-12 éves gyereknek milyen csapatsportot ajánlanátok? Fiú és nagyon mozgékony

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 00:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Rugby
2021. nov. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Kézilabda
2021. nov. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

10-12 évesen már lehet megérti, hogy ha értelmesebb dolgokra fordítja az energiáját, akkor annak hosszú távon több haszna lesz. Én 4-ben léptem ki az iskolai focicsapatból, mert hiába szerettem csinálni, tudtam hogy tök felesleges komolyan venni, úgy se lesz belőle semmi és úgy sem akarom 30 éven keresztül űzni. Szerencsére a szüleim tudtak hasznos hobbikat adni helyette.

Én ezzel próbálkoznék meg elsőkörben. Aztán ha nem jön be, még mindig fizikai aktivitással akarja kiélni magát, akkor olyan sportot kell választani, amire van lehetőség. Tök jó a rugby, de szerintem az iskolák 99,9%-ban nem tudja csinálni. Meg kell nézni, hogy mi van, felsorolni neki, aztán majd választ egyet.

2021. nov. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!