Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Messi, Neymar, Mbappè trio...

Messi, Neymar, Mbappè trio sikeres lesz vagy bukta?

Figyelt kérdés
Messi és Neymar már csak az utolsókat rúgja, de Mbappè karrierjébe is kerülhet, ha nem jön össze?

2021. szept. 20. 16:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Messi már kiöregedett, nem igazán tudja hozni a régi formáját, de azért egy egész jó teljesítményre képes lehet, ha belerázódik a párizsi életbe. Neymar... Idén még nincs igazán formában, de ez szerintem javulhat. Mbappé pedig nagyon az elemében van most, szerintem ezt nem befolyásolja az, hogy kik a társai, mert azért mindent lehet mondani Neymarra és Messire is, de azt nem, hogy ne lennének képzettek. Ráadásul jövőre szinte biztos, hogy lelép a Realhoz, ahhoz pedig elég nagy sztár már, hogy egy esetleges rosszul sikerült szezon (ha mégis romlana a teljesítménye) tönkre tegye a karrierjét.

De én egyébként még azt is el tudom képzelni, hogy ahogy összeszokik ez a hármas, ütős csatársro lesz.

2021. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
*sor
2021. szept. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, szerintem Messi karrierje a PSG-nél befejeződik.
2021. szept. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Azért remélem, Messi párizsi kalandja nem lesz olyan nevetséges, mint Buffoné a karrierje végén, aki nem nyert semmit a PSG-vel, csak egy bajnokságot, ahol nem is ő védett gyakorlatilag, aztán egy idény után tovább is állt. Ő sem ezt érdemelte, meg Messi sem ezt érdemelné egy ilyen karrier után.
2021. szept. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első, úgy érted, hogy tönkre ne tegye, ugye?
2021. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, úgy, bocsánat.
2021. szept. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mbappé sokkal jobb mindenkinél
2022. febr. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!