Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a mai...

Mi a véleményetek a mai meccsről? Csak szerintem volt rossz?

Figyelt kérdés
2021. szept. 8. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak szerinted. Gyalázatosan gyenge volt. Az volt a szerencsénk, hogy az andorrai lesen volt az öngólnál, mert ha az is bemegy akkor ez most 2-2.


Sőt, ha mindez 10 perccel korábban történik, még egy andorrai harmadik gól is benne lett volna. Ilyen játékkal San Marino is rendesen megszorongat majd minket.

2021. szept. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Ismét gyenge teljesítmény, időt kell húzni egy olyan csapat ellen ahol amatőr focistákból áll a válogatott, és nincs elég ember a meccsekre. Több igazolt focista van magyarországon mint amennyi lakosa van andorrának.


Eladott labdák, nincs befejezés, a két gólból egyik se helyzetből született, egy komoly helyzetünk nem volt egy ilyen ország ellen. Mondhatni a szerencse miatt nyertük.


Arról ne feledkezzünk meg hogy egyedül a var miatt nem lett x, amit szerintem megadhattak volna , vagy csak a tv szögből nem tünt lesnek.


Ne értsetek félre, szeretem a válogatottat, de ha ilyen országok ellen így kell izzadni akkor semmi keresni valónk semmilyen nemzetközi eseményen.

2021. szept. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
94%
Férjem szerint is :D
2021. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
No, legalább a csapatkapitány Szalai reálisan látta: "labdajátékunk borzalmas volt, köszönet a nézőknek, hogy mindezt végignézték".
2021. szept. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
igen, legalább szalai realizmus talaján áll.
2021. szept. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem itt akkor lesz normális, nemzetközi szinten helytálló válogatottunk, ha Szalai Ádám lemond és átvállalja a szövetségi kapitányi szerepet. Ő tudni fogja a kulcsot a sikerhez. Remélhetőleg minél hamarabb bekövetkezik.
2021. szept. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Botka: "nem értem mi történt a második félidőben, fölrugdostuk a labdát, nem sikerültek a passzok, majd vissza kell néznünk a meccset".

Úgy tűnik, érzik a rossz játékukat.

2021. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha esetleg normális tehetséges futballisták lennének itthon
2021. szept. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Gáz ez a Szoboszlai interjú. Egy majom összeszedettebben kommunikál.
2021. szept. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
48%

#8 Vannak, csak amíg a FIDESZ van kormányon és csak "komoly kapcsolatok" útján kap teret egy játékos, addig az igazi tehetségek el lesznek nyomva. Kimész egy cgánytelepre, olyan tehetséges fiatalokat látsz, hogy azt bárki megtapsolná.

Csak szegények, nincsenek belső kapcsolataik így esély sincs arra, hogy bárki észre vegye őket.

2021. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!