Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredményt ér el az...

Milyen eredményt ér el az Arsenal a 2010/2011-es szezonban?

Figyelt kérdés
Úgy vélem, hogy ha Fabregas és Van Persie megtalálja a régi formáját, és a csapatot elkerülik a szokásos sérülések 1. helyet elérhetjük a bajnokságban. BL már húzósabb lesz, de elődöntőt minimum elvárom a csapattól. Vélemények?
2010. aug. 29. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel a rajongójuk vagyok, elvárom a csapattól a szép eredményeket.;P

Fabregas még nem talált magára a nyaralás után, de hamarosan ez is megtörténik. RvP meg elég sérülékeny.... de ha beindul a gólgyártás, nagyok az esélyek.

De most nőtt az esélyes csapatok száma.

Mind1, én bizakodó vagyok.:)

GO Gunners!

2010. aug. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem az arsenal gyenge.wenger tul sokat var el a fiataloktol.folyamatosan kellene beepiteni a fiatalokat akarcsak a barcelona eseteben is.ott is busquets pedro pique lassan jottek be kezdonek nem eroltetett kezdok voltak.be kell erjen az arsenal es akkor sok sikert erhet el angliaban mint europaban is.
2010. aug. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
45%
Viva Barcelona! XD
2010. aug. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de folyamatosan vannak beépítve a fiatalok... és az erőnlétükkel egyáltalán nincs gond, az egyetlen gond az, hogy sérülékenyebbek talán mint az idősebb társaik. Elég fontos tényező az is, hogy a többi bajnoksággal ellentétben az EPL-ben nincs téli szünet, és van, hogy egy héten 3-4 meccset is játszanak a játékosok, mivel a csapatoknak 4 fronton is helyt kell állniuk.
2010. aug. 29. 17:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem most az igazi játékost az Arsenalban Walcott jelképezi merthát ő nagyon kirobbanó teljesítményt nyújtott eddig:D
2010. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

17 53 as

biztos nem jatszanak 3-4 mecset hetente hanem maximum 2-ot.

ha jol tudom 3 vagy 4 nap piheno kell legyen 2 meccs kozott.

es szerintem 2 meccs nem a vilag.csak azt nem tom hogy harom nap alatt hogy nem pihenheti ki egy jatekos magat

2010. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy a néggyel túloztam, de több olyan hét is lesz mikor egy héten 3 mérkőzést játszanak, még téli szünetben is... és elég nehéz kipihenni azt, mikor lemennek reggel a pályára, és estefelé érnek haza az edzésről... bár ezt te biztos pontosan tudod, mindennap átéled.. nem mindegy, hogy egy csapat pihenhet 1-2 napot vagy 2-3 hetet, ráadásul így a felkészülésre is több idő jut a többi bajnokságban lévő csapatoknak
2010. aug. 30. 11:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!