Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Jó döntés Messi től hogy a...

Jó döntés Messi től hogy a PSG-hez igazol?

Figyelt kérdés

2021. aug. 10. 19:16
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más választása, szóval igen.

Visszavonulni meg gondolom nem akar, esetleg lemondani a pénzről és sokad rangú ligába menni vagy Kínába.

2021. aug. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jobb lett volna ha inkább a Man City-hez igazolt volna
2021. aug. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, bár én nagyon megnéztem volna Angliában. Akár a Cityben, akár a Chelsea-ben. Másnak nem is lett volna rá pénze.
2021. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de a Neymar, Messi, Mbappé hármas igazán jól hangzik... A többi meg majd úgyis elválik.
2021. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Aztán ha Mbappé eligazol, képzeld el, hogy ez akár Neymar, Messi, Ronaldo hármas is lehet.
2021. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

#5

Igen, hallottam róla. Messi és Ronaldo egy csapatban... Nem igazán tudom elképzelni, de kíváncsi vagyok.

2021. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 De szerintem annyira nem lenne ütőképes.

Pont a Messi-Ronaldo páros sehogy nem adná ki az összhangot.


Ronaldo nem az már mint régen, nem tudná Messi őt jól megjátszani.


Neymar cseles, technikás

Messinek kiváló a rúgótechnikája

Mbappe pedig baromi gyors


Szerintem elképzelhető, hogy a PSG-é lesz így a legerősebb csatársor. Mbappé pedig már csak Messi miatt sem fog eligazolni.

2021. aug. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

Szerintem sem működnének. Én úgy gondolom, állandóan egymással rivalizálnának, és ebből lennének önzőzések, abból kihagyott helyzetek... De amúgy lehet, hogy ők maguk sem vállalnák a közös munkát.

Mindenesetre majd úgyis eldől.

Szerintem Mbappé mindenképpen a top 4 liga egyikében akar játszani, és BLt nyerni. De elképzelhetőnek tartom, hogy végül maradjon a PSG ben, ha úgy látja, hogy nagyon jó csapat lett belőle. Szerintem minden attól függ, mi neki a fontosabb. A csapattal nyert címek, vagy a megítélése.

De az biztos, hogy ők így hárman nagyon jól hangzanak. Kérdés, a pályán működni fognak e.

2021. aug. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kiderül a BL szezonban mire mennek😄
2021. aug. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MBappe mennyire biztos, hogy marad? Állítólag nagyon a Real-ba akar igazolni, amit perpill nem értek. Neki most egy évet mindenképp maradnia kellene itt, mert ezzel a kerettel nagyon nagy esélyesei a BL-nek, most nem kellene szerintem eligazolnia. Hihetetlenül gyors játékos, a Strasbourg ellen is simán lefutotta a védőket kedvezőtlenebb helyzetből is, és a gólpasszokat is jól adja.
2021. aug. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!