Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ma a Fradi is megalázkodik...

Ma a Fradi is megalázkodik követve a Felcsút és a Fehérvár példáját, szerintetek hány nullra kapnak ki?

Figyelt kérdés
Szerintem sima 4-0, de csak azért mert a Slavia nem akarja magát túlhajtani. Mindenesetre lesz benne öngól is, Dibusz azt se fogja tudni melyik rendezvényen van.

2021. aug. 4. 17:16
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%
Na mindegy fel a fejjel, este dugasd meg magad a fiúdal, és nem bánkódj.
2021. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
72%
Hát kérdező, orvosold a problémádat egy pszichológussal akár, egy normális ember nem kíván senkinek sem rosszat.
2021. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem eladott meccs volt. A cseh kapus hatalmas hibázott, a 11-est meg az rúg, aki helyzeteket alakít ki és szabálytalankodnak vele szemben. Kellett a szerencse is, de jól is játszottak. Persze nyilvánvaló a minőségbeli különbség a két csapat között.

Az idegenlégiós-maszlagod meg hülyeség. Ma már mindenütt van egy csomó légiós. Nézd meg példáula Basel keretét a svájci bajnokságból, ez egy aktuális példa, mert tegnap játszottak az Újpesttel. Alig van svájci játékosuk, rengeteg légiósuk van, de ez sok más helyen így van, kisebb kluboknál is.

A Fehérvár sajnos az utóbbi években ingadozik. Tavaly megfogtak egy topligás francia klubot, előtte a Vaduz kiverte őket, most meg megint egy csapat jelentette a kaland végét sajnos. A Puskásnál kicsi a nemzetközi tapasztalat, szerintem betojtak és benyeltek gyorsan 3 gólt.

Nem tudom amúgy hogy lehet valaki ilyen, hogy a saját nemzetének a csapata ellen drukkol. Én nem szeretem például az Újpestet, de akkor se azon izgulok, hogy mikor verik ki őket.

2021. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
*egy gyenge csapat (jav.)
2021. aug. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%
Tovább jutott a Fradi úgyhogy lesz*phatod magad
2021. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Most a kedvenc csapatom a Chelsea fog döntőt játszani. Remélem legalább ők nyernek ennyi örömöm lesz.
2021. aug. 11. 18:43
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

2-0 lett a fradinak. De ennél patkányabb kérdést nem nagyon láttam még az oldalon. Miért örülnél neki, ha 4-5 gólt kapna idehaza a Slaviától egy magyar csapat? Ez kb. olyan amikor az idióták a franciáknak szurkoltak az EB-n.


Üdv, egy újpesti.

2021. szept. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!