Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Reménykedsz abban hogy Magyaro...

Reménykedsz abban hogy Magyarország gyorsan kiesik és leégeti magát megint az EBn?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 11:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
33%

9es vagyok.

Azt hozzatennem hogy okkal írtam feltételes módban :D

Nyilván a portugál a jobb csapat több szempontból is.

2021. jún. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
23%
Igen. Én személy szerint mindig nagyon örülök neki ha jól elverik a fociválogatottat. Remélem jól kikapnak most is és a führer úgy felidegesít magát, hogy agyvérzést kap 😅😅😅
2021. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

#7 2016-ban is mindenki ezt mondta.


Egy jó nap kell, én hiszek a fiúkban, megyek is a magyar meccsekre. Undorító ez a hozzáálllás, hogy "remélem kikapnak". Még gázabb, ha kikapnak akkor fröcsögtök tovább, ha meg nyernek, akkor ez a sok tirpák meg veri mellét. Nem kell szeretni a focit, de ne szurkolj már a saját nemzeted ellen!

2021. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
4%

Leégeti magát megint az EB-n?


Miért, 2016-ban leégtünk? Azért tomboltak az utcán több tízezren? Valamit nagyon félreérthettél...

2021. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem evidens, hogyha valamihez nem ért valaki, jelen esetben a kérdező a focihoz, akkor nem kezd el okoskodni az adott dologban. Dehát ez a fránya magyar mentalitás, ugye kérdező?


A tisztes helytállás lesz a cél, főleg 2 meccset hazai pályán játszunk, 5-6 gólokkal egyik csapat ellen sem fogunk kikapni...

2021. jún. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%

milyen ember az, aki a saját hazája válogatottja bukásában reménykedik?

beszarás, hogy vannak, akik ebben is a szín tiszta politikát látják, tipikus ellenzéki szavazó vagy kérdező, itt fröcsögteted a nyálad olyan dolgon, amihez nem értesz, köpni tudnék az ilyenre

Ria Ria Hungária!!!

engem nem az eredmény érdekel, normális ember belátja, hogy nemsok esélyünk van, de engem már az is boldoggá tesz, hogy a srácok kijutottak 2016 után megint, és olyan válogattak ellen tudnak játszani, ahol csupa világsztár van, eredménytől függetlenül tudok örülni a magyar sikernek, mert már az is nagy eredmény volt, hogy kijutottunk, persze bizakodni mindig lehet

aki meg nem szereti a focit, az nézzen mást és ne irogasson ki ide ilyen gyűlölködő kérdéseket

Hajrá Magyarország, Hajrá Magyarok!!!!!!!!!!!!!!!

2021. jún. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

Hát skacok én megfogadtam hogy nyerünk :D

A 9-es szorzo se túl bizalomgerjeszto, de behuzhatjak a váratlant.


Nyilván ez nem egy racionális fogadás, de nagyon drukkolok majd hogy mi nyerjünk :)

2021. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!