Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Reménykedsz abban hogy Magyaro...

Reménykedsz abban hogy Magyarország gyorsan kiesik és leégeti magát megint az EBn?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 11:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem reménykedés kérdése, mert mindentől függetlenül így lesz.
2021. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
25%
3 meccsen 10 gólt kapni, és 1-et rúgni (tizenegyesből) nem önégetés, jó?
2021. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kicsit több context: Nem értek a focihoz, sosem néztem, úgyhogy ne kövezzen meg senki érte, csak most a csapból is ez folyik, ezért vagyok kiváncsi erre.
2021. jún. 14. 11:34
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Eh, ebben a csoportban az lenne max leégés, ha minden meccsen 5 gól felett kapnánk. Emellett a hármas mellett az EB résztvevők közül minden 3. vagy 4. kalapos csapat tök utolsó lenne. A pontszerzés már bravúr kategória számunkra.
2021. jún. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Az, hogy a csapból is ez folyik, az csak a szokásos nagymagyarkodás. A kormányfő imádja a focit, és mint tudjuk nem is fél ezermilliárdokat rááldozni az állampolgárok pénzéből a saját hobbijára. A sajtó meg ugye neki van alárendelve, így most az egész országot focilázban kell égetni, akkor is ha már lassan minden mikronemzet kijut, olyan sok a hely a tornán.

Ráadásul az amúgy is középszerű, túlértékelt válogatott bekerült egy olyan csoportba ahol mindhárom ellenfél világklasszis, tele világsztárokkal (világbajnokok, Európa-bajnokok, BL-győztesek, kupagyőztesek), olyan nevekkel mint Cristiano Ronaldo, Thomas Müller vagy épp Kylian Mbappé. Teljesen egyértelmű hogy ha az ellenfelek kicsit is komolyan veszik a dolgot (és jó rá az esély hogy így lesz, mivel nem minden csoportharmadik jut tovább), akkor azon fog menni a verseny hogy ki tudja a pofozógép magyarokat nagyobb különbséggel megverni, úgyhogy ha valami csoda (vagy csalás) nem lesz, akkor orbitális zakó várható mindhárom ellenfél ellenében.

2021. jún. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

Mi az hogy megint?

2016-ban is a legjobb 16 közül estünk ki a baromi erős belgák ellen, úgy, hogy veretlenül nyertük a csoportunkat!

Ez minden csak nem leégés.


Most az EB címvédő, a VB címvédő, és a 2014-es VB győztes ellen játszunk. Gyakorlatilag ha kiteszik a belüket és minden meccsen 2-3 góllal kikapnak, már az sem leégés.


Utóbbi időben a magyar válogatott jól játszik (lsd. Nemzetek Ligája A divizióba [kvázi újra Európa legjobb 16 csapatába] bejutotttunk). Nem tudom mit kell állandóan fröcsögni, hogy mekkora gyászok vagyunk (főleg úgy, hogy nem is kövrted). Biztos vagyok benne, hogy tisztesen helytállunk, és egy meglepetésgyőzelemmel csoportharmadikként tovább is mehetünk!

2021. jún. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6, álmodik a nyomor..
2021. jún. 14. 11:50
 8/17 anonim ***** válasza:
73%
Remelem, de csak mert orbi focimanias. Am nemizgat 1 focimeccset se birnek vegignezni
2021. jún. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Remélem engem se köveztek meg, de én szerintem az iylen események full bundak.

Tudjátok mikor engedik majd hogy meg ha esetleg épp legyoznenk vmelyikuket, az ne szurjon szemet nagy körökben.

Senki nem fogja hagyni hogy egy random magyar csapat győztesen jöjjön ki egy portugallal szemben.


(igen láttam a 3-3at)

2021. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező.

Álmodik a nyomor...

Ahelyett hogy szurkolnál a saját nemzetednek csak pocskondiázol.

Gratulálok igazi magyar vagy.

Ezért tartunk ott ahol.

2021. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!