Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Cristiano Ronaldo valóban...

Cristiano Ronaldo valóban vissza fog még térni a Real Madridba?

Figyelt kérdés
Igazak lehetnek ezek a hírek?

2021. márc. 14. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
CR jól járna az üzlettel, de a Madridiak nem igazán. Hiányoznak a góljai és a morálja,DE anyagilag túl sokba kerül jelenleg a COVID miatt. A Real célja mindenképp a fiatalítás, így Haaland-Mbappe az elsőszámű priorítás. CR érkezésével a két játékosból maximum az egyik vagy rosszabb eseteben egyik sem érkezne, hisz ekkora pénzeket nem tud a csapat kiadni a fizetésekre. 1 évre túl nagy luxus lenne, akkora fizetést adni neki, hisz a csapat a következő egy évben sem lenne sokkal előrébb. Még Ronaldo-val is ezer sebből vérezne a csapat sajnos. Egyik részem örülne neki, a másik nagyon nem.
2021. márc. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem a szívem nagyon örülne, ha visszatérne CR, de az agyam azt mondja, hogy inkább Mbappé-Haaland érkezzen, vagy legalább az egyik. Ha viszont mindegyik megvalósítható, az király lenne. A Juve elengedi Ronaldot 29 millió euróért, ha az egyik tud mellé érkezni, annak örülnék.
2021. márc. 14. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
CR-ben semmi perspektíva nincs már. Kiöregedett. Rá nem lehet a jövőt építeni. Max azért szerződtetnék oda, hogy pár év kispad után visszavonuljon és a csapat kötelékében vállaljon valami marketing melót.
2021. márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát én nagyon remélem, hogy visszatér még a csapat kötelékébe.
2021. márc. 14. 18:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Túlzás, hogy kiöregedett. Még most is jobb formában van, mint a legtöbb népszerű támadó. Mostani szintjén van benne még 2 év,viszont utána is bőven be fog férni egy jobb csapatba 2-3 évre, mint Ibra pl. Túl nagy luxus padoztatni és nem mostanában fog visszavonulni. Még előtte pár évet a Sportingban is le fog húzni, ő nyilatkozta.
2021. márc. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most lőtt épp mesterhármast, ezekben a percekben. :)
2021. márc. 14. 18:53
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Jah a bajnoki 17. ellen. Valóban nagy teljesítmény. Az hogy a csapat meg csődbe ment kis híján a fizu igénye miatt az persze nem lényeges. Az a fontos hogy zs kategóriás csapatok ellen tud teljesíteni :D
2021. márc. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ronaldo már nem tenne annyit hozzá a csapathoz, mint 3-4 éve. Nagyon jó még, ott van a toppon, de már nem a Realba való. (Nem szeretem se Crt se a Realt)

Túl nagy teher lenne már az, hogy egy csapatot rá építenek, látszik ez már a Juvenel is. Megállja a helyét, de már nem úgy. Nem fizetnék neki már akkora összeget, talán a mostaninak a felét és még örülhetne is neki, de ki vagyok én? :D

Inkább valami pl csapatban tudnám elképzelni, mint pl a Chelsea vagy Arsenal. Sem spanyol sem német ligaban nem tudnám elképzelni, esetleg még valamelyik olasz csapat a Juven kivul.

2021. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem fog sajnos
2021. márc. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!