Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen jellemzők vannak...

Milyen jellemzők vannak amelyek csak a röplabdára igazak?

Figyelt kérdés

tesi háziba kell de neten nem találtam róla semmit


válaszokat köszi🤍



2020. nov. 26. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Jó seggű nők űzik bikiniben a strandon és ugrálnak közbe.
2020. nov. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én még sosem hallottam arról, hogy valaki tesiből házit kap! Szerintem, ha ilyet kérdezett a tanárod, akkor biztos, hogy előtte elmondta/beszéltetek már róla.
2022. ápr. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves bella the horse fan!!


latszik hogy lovas lany vagy vernelek szajba



szerinted itt kerdezgetnem ezt ha elmondta volna a tanar??? esetleg hallottal arrol hogy anno online oktatas volt??


2 evet kesel a valaszoddal aztan itt osztod az eszt te lengoszofi feju

2023. febr. 2. 20:50
 4/4 anonim válasza:

A nevem lehet, hogy lovas, de én is röpizek. És, hogy mi a válaszom a kérdésedre? Igazából talán annyi a különbség ha a többi labdajátékhoz hasonlítjuk, hogy bármelyik testrészeddel beleérhetsz a labdába, a labda nem érheti a földet és a két csapat két különböző térfélen játszhat (nem vegyülnek egymással a csapatok), van terem és strandváltozata is (teremröplabda, strandröplabda).

Nekem most ennyi jutott az eszembe és sajnálom, de én sose kaptam ilyen típusú házi feladatot tesiből. Nekünk olyanokat adtak, hogy 10 perc futás, 15 fekvőtámasz, 200 ugrás ugrókötéllel és hasonlók. Elvégre a tesióra nem arra való, hogy mozogjunk?

Sajnálom, hogy kicsit megkéstem, de ha nézted, akkor én az első megjegyzést még áprilisban írtam, te pedig februárban válaszoltál, úgyhogy nincs mit háborognod ezen, hasonló cipőben járunk mindketten!

Remélem, hogy azóta már megnyugodtál! Én nem értem az olyas fajta embereket, mint te. Sajnálom. Túl bonyolult vagy. Talán ha a trágár szavakat nélkülöznéd és bővítenéd a szókincsedet, akkor a többi ember is jobban megértene és nem háborognál te se hónapokkal később olyan commenteken ahol valaki próbál segíteni azzal, hogy hátha mondta már a tanárod a megoldást. De, hogy megvigasztaljalak lehet, hogy te is egy a sok meg nem értett emberek közé tartozol!


És utóirat: legközelebb használj ékezetet és a flegma "én vagyok a király" 3-os szintet jó lenne már elhagyni! Puszi! ;)

2023. ápr. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!