Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Labda nélkül hogyan eddzek...

Labda nélkül hogyan eddzek röplabdára?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam nagy sportember, ötödikben-hatodikban röplabdáztam, de most a vírushelyzet után szeretnék újra belevágni. Igen ám, csak nincs tulajdonképpen semmi labdám amivel tudnék gyakorolni, így inkább magára az erősítésre mennék rá. Esetleg valaki tud adni valami tippet, hogy mely gyakorlatsorok segítenek ebben a legjobban? Válaszokat előre is köszönöm.

2020. nov. 24. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy jó kis bikinit, úgyis csak a seggüket nézzük a strandröpiseknek.
2020. nov. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
az első válaszolónak üzenem hogy elég gáz az hogy ilyen szexista vagy 2020-ban. máskor inkább meg se szólalj... na de rátérve a kérdésre én kosarasként azt mondom hogy a súlypontemelkedés fontos dolog. azt igazából guggolással meg ugrás technika fejlesztésével lehet magasabb szintre emelni. reakciókészség is elég jól jön de az majd magától is fejlődik meccs közben :) amúgy meg azt mondanám hogy csak vegyél egy labdát, nem drága. ha meg nagyjából vége a vírusnak akkor állj be csapatba, addig gyakorolj ha van erre lehetőséged :)
2020. nov. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Semmi gond azzal, ha szexista, csak ez primitív is volt, nem strandröplada volt a kérdés és férfiak is játszák.
2020. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
21%

"az első válaszolónak üzenem hogy elég gáz az hogy ilyen szexista vagy 2020-ban. máskor inkább meg se szólalj..."


Poénnak írtam, azt majd hadd döntsem el én, hogy mikor írok ide jó?

2020. nov. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%

1. Veszel a boltban röplabdát

2. Befűzöl valakit, akivel végig tudnád dumálni az életedet

3. Esetleg még valakit, ő lesz a cica

4. Röpi

2020. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Futás, ugrálókötelezés, guggoló ugrások, ezek segítik az állóképességet.

Amíg nekem nem volt labdám itthon, egy párnával gyakoroltam...x) Leginkább a feladást gyakoroltam vele, célirányosan.

2020. dec. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!