Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a véleményetek a 2006-os...

Mi a véleményetek a 2006-os Zidane-Materazzi ügyről? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nem értem miért adnak olyan sokan Zizounak igazat. Milyen sportoló az olyan aki a személyes sérelmei miatt a csapatának tesz rosszat?
2010. aug. 2. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én ugy tudom materazzi lek"""rvázta a hugát zizounak,én megértem őt teljesen,és ilyenkor nem nagyon gondolkozik az ember,főleg egy amugy is stresszes vb dőntőnél,szerintem csak utána pár mp-vel esett le neki mit is tett...
2010. aug. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én visszakáromkodtam volna... :D
2010. aug. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pontosan az érintettek közül senki nem tudja mi hangzott el, de...bármit is mondott Materazzi Zidane nem fejelhette volna ne!!! Egy profi játékos soha semmilyen körülmények között nem csinálhat ilyet! (főleg úgy, hogy ekkora sztár, vb döntő, élete utolsó meccse...) Materazziból is kinézem, hogy nagyon csúnyát mondott (ritka köcsög játékosnak tartom, elnézést attól aki szereti), de egy ekkora játékosnak lehetett volna több esze.
2010. aug. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
egyetértek a 3.válaszadóval...egy profi nem csinálhat ilyet!!és különben rajtuk kívül senki nem tudja,mit mondott tulajdonképpen Materazzi...
2010. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!