Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen Kerékpárt vegyek,...

Milyen Kerékpárt vegyek, pontosabban MTB-t?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, és inkább a férfi vázas érdekelne, és úgy 60000ft-ig, aluminium vázas.Amit kinéztem magamnak:Kelly's Radius 2009, KROSS Hexagon V2 Lady, és Skarpea s180.Ezek tetszenek eddig!

Légyszíves írjatok,mert már párszor beírtam,de senki nem válaszol!!

Köszi előre is!


2010. jún. 23. 13:58
 1/10 anonim válasza:
Nézz utána a Mali Cobra-nak is, nekem pont másmilyen van, de több ismerősöm is ilyenük t6eker, remek vegyes használatú bicikli.
2010. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Menj be a boltba ott szívesen válaszolnak minden kérdésedre,tanácsokat is tudnak adni a vásárláshoz és ki tudod próbálni a kerékpárt.

2010. jún. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi,de a bolt a környékemben sovány választékben!Tehát ha nem rendelem be, akkor csak az a kevés választék van ami nem felel meg az igényemnek.Ha így megtudtam volna oldani, akkor nem írok ide ,mert tudom a leg kézenfekvőbb, és okosabb vásárlás a bolti,de sajnos tőlem legközelebb 60km-re van ,és azt sem tudom ponotsan hol,tehát ezért választottam ezt a megoldást.Köszi az első válaszolónak,de sajnos annak a váz geometriája valahogy nem tetszik :(.meg az a Cobra felirat, nem egy nőies cajga,de azért köszi!
2010. jún. 23. 14:15
 4/10 anonim ***** válasza:

ilyet, ez elég jó:


[link]

2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

vagy ha csak 60-ér, akkor ilyet:


[link]

2010. jún. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi!de ez már 70-és olyat találnék én is jót :( valaki tud még ajánlani?nem ismeritek amiket kiírtam?
2010. jún. 23. 14:31
 7/10 A kérdező kommentje:
Aha!Az utolsó jobb! :)
2010. jún. 23. 14:32
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok egy nagy bicikli guru, de szeretek biciklizni.

Talán minőségben tudok annyit mondani, hogy az utolsó biciklin van első teleszkóp, de árban megegyezik a másik kettővel. Tehát ez azt jelenti, hogy megítélésem szerint a teleszkópos kicsit gyengébb minőségű.


Valamiért én a legelsőt választanám, 1kg-mal könnyebb mint a második, jobban is tetszik, hát nem tudom :D


Ja annyi van az elsőnél, hogy a bowden-ek egy része a váz felett fut, és ez lehet zavarna téged :)

Az utolsó bicikli sincs kizárva. A teleszkóppal érezhetően rugósabb az eleje.


Ha nem vagy egy nagyon kemény bringás, szerintem bármelyik megteszi neked. Szerintem itt már csak az dönt amelyik tetszik. Ezek a bringák azért már nem a legalja minőségen vannak, egy lánynak bőven jónak kell lennie.

2010. jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ!Végülis segítettél vele,mert annyira nem tudom hogy semennyire már :(Félek a teleszkóp minőségétől,de tényleg ha annyit hajtom én a 65 kg-ommal amennyire gondolok, nyári időszakban 5-10 hosszabb túra,vagy alkalmanként heti 2× 35km, akkor szerintem megfelel,csak azt sem szeretném,hogy a teleszkop beszarjon..szóval ennyi kb.
2010. jún. 23. 15:25
 10/10 anonim válasza:
Caprine Forest,vagy Spirit.Ennyi pénzért kb 1 kategóriával jobb felszereltséget kapsz rá...
2010. jún. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!