Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Erdei kerékpározához mely...

Erdei kerékpározához mely sport kamerák a megfelelőek?

Figyelt kérdés
Ne legyen túl drága!

2018. szept. 5. 19:14
 1/3 szlory ***** válasza:
Legyen nagy dinamika át fogása a sok árnyék-fény folt miatt, lehetőleg 60fps funkcióval a lassíthato jelenetek miatt, legyen neked való kelléke. Drágább lesz, mint egy városi fedélzeti kamera. 30e Ft táján mar kereshetsz sjcam cuccot, vagy keress ígéretes kínait.
2018. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néztem egy sencor 3cam 4k03wr-t. Az jó lehet erre a célra?
2018. szept. 6. 11:16
 3/3 szlory ***** válasza:

Szubjektív. Nézz róla tesztvideókat. Nézd meg, mennyire éles v. elmosódott, hogy árnyék-napfény viszonyokban mennyire exponál helyesen/élvezhetően, hogy fel tudod-e szerelni a kellékeivel oda, ahova tenni akarod - kb ezeket. Aztán ha neked elfogadható, akkor jó, vedd meg. Papíron erős közepes, nem tudom pl. hogy képstabilizátor van-e benne (akár legalább elektronikus), mert terepen rázkódva az sem utolsó dolog.


Szerintem senkinek nincs már épeszű tapasztalata mind a 200 akciókamera gyártóból, hogy érdemi javaslatot lehessen tenni. Én pl. szinte csak GoPro és SJCAM részekről vagyok gyakorlott(-abb), illetve némi Xiaomi. Ezek viszont nem a 20e ft-os kategória. Ha a 4K nem fontos neked (sztem bőven gazdaságos egy amatőrnek a fullHD) akkor érdemes használtban is gondolkodni. Sokan levetették a 4K miatt a régi jó cuccokat. Nekem is így van egy ilyen egy angol sráctól. :)

2018. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!