Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Első szobakerékpár. Jó lesz ez?

Első szobakerékpár. Jó lesz ez?

Figyelt kérdés

Ezt a tipust néztem ki, de nincs tapasztalatom. Szerintetek jó napi-2 napi 1 órás használatra?


[link]


2010. jún. 18. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Ránézésre jó, de ha módodban áll mindenképpen próbáld ki a típust. Én hasonló ár-kategóriás szobabiciklit vettem és elég kényelmetlen volt az üllése, mondjuk már kezdem megszokni, de ennek ránézésre jól le van kerekítve az üllése, szóval nem lesz vele gond. Az adataiban nem közlik, hogy hány kg-ig terhelhető, valamint milyen magassági állítható. Ez ügyben szerintem vedd fel a kapcsolatot az értékesítővel, mert ha magasabb vagy nagyon kényelmetlen lesz, ha a testsúllyod, meg meghaladja a terhelhetőséget valószínűleg gyorsan meg fogja adni magát. Nem árt, ha rákérdezel, hogy garanciális-e, az sem egy elhanyagolható szempont.
2010. jún. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én inkább egy normális bringát vennék + egy görgőt, persze a görgő 30ezer körül van és egy jobb kerékpár 80ezernél kezdődik, de használtan is kaphatsz ilyeneket
2010. jún. 19. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

minden szobakerékpár szar, a hátad megfájdul, a térded meg a rövid pedáloktól recsegni fog, már ha használod is. :)


Normálisan edzeni csak ilyennel lehet:

Mágnesfékes görgőpad és rá egy rendes bringa.

Az ergonómiailag jobb.



pl:

[link]

2010. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
decathlonban 30 körül van saját-márkás görgő és jó is ;)
2010. jún. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen "vadul" tekersz de ha ugy mint en akkor csak 1 szamit: nezd meg milyen vastag anyagbol van. Ha kis papirbol van akkor nem er semmit, alattam mar darabokra tort egy szobabickli pedig 70kg vagyok csak.

19f

2010. jún. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tanácsokat!
2010. jún. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!