Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 100 km mennyi idő alatt...

100 km mennyi idő alatt tehető meg biciklivel?

Figyelt kérdés

Egy utat tervezünk Szegedről Szabadkára biciklivel, ez kb. 100 km oda-vissza.Mennyi idő alatt lehet megtenni az utat?

+ ha még tudtok valamit erről az útról,mire érdemes figyelni vagy valami érdekesség Szabadkáról


2010. jún. 16. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
én tíz kilométert fél óra alatt teszek meg, vegyes terepen (szal emelkedők de annál kisebb lejtők stb.) de ez nem egyenesen arányos 100km-nél szóval azért egy félóra pihenőt rákell számolni ami azt jelenti, hogy 5 és félóra alatt tenném én meg!:)
2010. jún. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 3 óra alatt tenném meg, ha nem állok meg.
2010. jún. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
en pl 10 km-ert megteszek 13 perc alatt versenybringaval,szamit az is h milyen a bringad,milyen a szel,milyen kondiban vagy...
2010. jún. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Olyan 2 éves Magellan Hydra mountain bike,egész jó .Szerintem egész jó kondiban vagyunk,boxolunk és még heti 4-5x járunk konditerembe
2010. jún. 18. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hát, szerintem az odaút gyorsabb lesz, 2 óra, visszafelé lesz az 3 is, viszonylag kényelmes tempóban.
2010. jún. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!