Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpárt szeretnék venni mtb...

Kerékpárt szeretnék venni mtb vagy ország utit nem tudom melyiket vegyem szerintetek melyiket? :/

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez a felhasználásától függ , kemény terepre sportra Monti főleg városi aszfaltra lazulásra verseny .
2018. ápr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg az olcsóbbat.
2018. ápr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen a kettőn gondolkozol, akkor szerintem inkább válaszd a közteset a cross trekkinget.
2018. ápr. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem unod még? Hegyre roller vagy gordeszka
2018. ápr. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Hegyre csakis carbonfelnis outival lehet menni de úgy hogy előtte valaki felvisz a hegytetőre egy acélfelnis mtb-t..lefelé ugyanis csak acélfelnis mtb vel lehet menni. :/
2018. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Hát előbb döntsd el, hogy mire használnád :D Terepen akarsz tekerni vagy országúton?
2018. ápr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
Szerintem a mountain bikeot válaszd mert nekem azok van és nem bántam meg mert lehet velen tökéletes aszfalton is menni és ha erdőbe vagy nem tudom hova akarsz menni akkor az MTB oda is jó szóval azt válaszd
2018. ápr. 29. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem elsőre egy MTB megfelelő. Ha az erdő jön be akkor mész terep gumival. Ha rájösz hogy szinte csak aszfalton mész akkor meg raksz bele egy keskenyebb kerészetet mint én, bármikor visszacserélhető. Na meg valamivel kényelmesebb mint az outi már csak a telo miatt is.


Ha nem kell új gép, akkor a [link] sok használt gép van. Én is ott vettem több bringát.

2018. ápr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 erogeen ***** válasza:
Nekem mind a kettő van. A monti erősebb, kényelmesebb, de nagyobb távra lassú, nehézkes. Montival nem igazán lehet 30- as átlagot menni, országútival simán. Sok éves és több 10 ezer kilométeres tapasztalatom, hogy egy bicikli nem bicikli.
2018. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!