Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nincs pénzem spéci spinning...

Nincs pénzem spéci spinning cipőre, milyen alternatív megoldás lehet még /fitnesz cipő, puha talpú, kemény talpú, stb? /

Figyelt kérdés
2010. jún. 12. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Minek spéci cipő? Én Nike sportcipőben spinningelek.
2010. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is az van, de edzés végére úgy fáj a talpam, hogy alig tudok ráállni. Szoktam nézni tekerés közben, hogy szinte ívben meghajlik a terheléstől. Nem menőzésből kérdeztem, hanem ezért, mert nem akarok nagyobb bajt okozni magamnak, mint amennyire használ egyébként a mozgás nekem.
2010. jún. 13. 07:42
 3/4 anonim válasza:

Ruha

Mindig olyan ruhát viselj az edzések alatt, amely lehetővé teszi a test szellőzését, az izzadság eltávolítását a bőr felületéről. Nem utolsó szempont az sem, hogy kényelmesen érezzük magunkat benne. Fontos, hogy a hosszú, bő szárú nadrágokat feltűrjük, nehogy beakadjon a pedálba! Rendszeres óralátogatás esetén célszerű szivacsbetéttel bélelt biciklis nadrág beszerzése.


Cipő

Kerüld a puha talpú cipő használatát az edzéseken, ugyanis ez megakadályozza a megfelelő erőkifejtést, illetve a lábad is megfájdulhat a tekerés során. Nem kell speciális Spinnig cipő ( [link] csak egy kemény talpú jól szellőző cipő legyen.


Pulzusmérő óra

Aki már komolyabb tapasztalatokkal rendelkezik az edzésekkel kapcsolatban, illetve valami konkrét célt szeretne elérni (zsírégetés, állóképesség javítás), annak célszerű egy pulzusmérő óra beszerzése. Ez a szerkezet nemcsak EKG pontossággal adja meg a pillanatnyi pulzust, hanem egyéb értékek (edzésidő, tartományban eltöltött idő, kalória, stb.) mérésére is képes.


Folyadékfogyasztás

A 40 perces Spinning® foglalkozás alatt 40 uncia (1,2 liter) vizet, vagy megfelelően összeállított energiaitalt (7%-os szénhidrát oldat) kell fogyasztani. Igyál legalább 2,5 deciliter folyadékot a tekerés előtt, 7 deciliternyit közben és legalább 2,5 deciliternyit után.

2010. jún. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Bringás cipők a Decathlontól:

[link]

[link]


Spinning cipők:

[link]


Kerékpáros MTB cipők:

[link]


Kerékpáros országúti cipők:

[link]

2010. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!