Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyi idő alatt lehet leérni...

Mennyi idő alatt lehet leérni bicajjal Szombathelyről Balatonra pl Vonyarcvashegyre?

Figyelt kérdés
Jövő évre osztálykirándulásra kitalálta ofőnk hogy bicajjal letekerünk balatonra majd megkerüljük balatont.kb mennyi idő mire leérnénk balatonra?
2010. jún. 10. 13:51
 1/8 anonim válasza:
Hát ez hülye... És ráadásul napszúrűst is kaphattok. Am én Cellben lakom, vagyis tom hogy azért elégmessze van egymástól. Sztem egy egész délelőtt ( pl. 7-11 ig kb. )
2010. jún. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ja és meg is kerülitek??? Menjen a pics@ba
2010. jún. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

90 km a táv, Bicikliknek is alkalmas úton. Ezt kb. 8-9 óra alatt meglehet tenni. Viszont nagyon fáradtak lesztek:) Hány napos lenne? Mert a Balaton megkerülése nyugisan, nézelődve is beletelne 3-4 napban.

(egyébként a 90 km-t egy kezdő biciklis is simán letekeri. Pár évem mi a Hortobágyon voltunk, 100 km-t bicajoztunk, kibírtuk:)

2010. jún. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:D

14.32 pont szombaton megyek cellbe koncertre:D

2010. jún. 10. 14:44
 5/8 anonim ***** válasza:
90km sík terepen olyan 4-5 óra, ha vannak emelkedők, akkor akár a duplája :) Amúgy szerintem 90-nél ne is menjetek többet egy nap, mert annak, aki nem rendszeresen bringázik az kicsit már sok és úgy nem túl jó móka senkinek.
2010. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hali

90 km azért nem akkora nagy gond szerintem bringával

gondolom sátor sé egyéb dolog nélkül mennétek

akkor ha nincs nmotyó és pl országútival nmennétek akkor 3-4 óra lenne az út!

Persze nem árt ha az osztály lánytagjainak is van állóképessége sport terén!

H ameg montis buli lesz akkor számoljatok kb 20as átlagot akkor 4-5 ór alatt teljesíthető, bár azért nem árt ha felkészült a csapat és van valóban képességük le is tekerni addig.

Én bizts hajnali 6-os indulást terveznék semmiképp sem nyáron inkább tavaszi vagy őszi viszonylag jó időben. akkor az ebédre simán ott lennétek.. és nem lenne gyors sem a buli

2010. jún. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na megvan a végleges verzió

Ősz közepén letekernénk montival.

Mivel gépész suliba járok csak 1 lány van osztályunkba.

Egy idősebb otárs menne kisbusszal ha vki lerobban vagy lesérül eltudja vinni.

Badacsonyig vagy Keszthelyig mennénk el majd tekernénk körbe a balatont kempingbe aludnánk odafele 1 szer állnánk meg enni...

2010. jún. 11. 14:57
 8/8 anonim válasza:
Körbetekerésnél szerintem először az északi partot hódítsátok meg, mert sokkal nehezebb, mint a déli. A déli könnyebb (99%-ban sík az egész), de unalmasabb is. Én 3 nap alatt megtettem 230 km-rel a Balatoni körutat, pedig egy igencsak túlsúlyos kis srác vagyok :). Mondjuk elég "szenvedős" volt már a vége felé, de tudtam hogy az lesz, mert nem vagyok sportos alkat. De szerintem 4 nap alatt kényelmesen körbe lehet tekerni a Balcsit fürdéssel, nézelődéssel, sok pihenővel együtt.
2010. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!