Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol adjam el a biciklim?

Hol adjam el a biciklim?

Figyelt kérdés
Van egy biciklim.De most nem ez a lényeg, hanem az hogy el szeretném adni. Tudtok olyan helyet mondani ahol eltudom adni és nem interneten kelljen meghirdetni?
2010. jún. 6. 19:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Roppant fontos információt hagytál el. Hol laksz? (Mert ugye, ha mondjuk Sárospatakon, akkor én hiában mondok egy helyet Kőszegen!)
2010. jún. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Budapest:) Bocsi:D
2010. jún. 6. 19:58
 3/13 A kérdező kommentje:
Vagy Dunakeszi , Göd irányába is jó
2010. jún. 6. 19:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Ragassz ki hirdetéseket itt-ott. Sok áruházban is van hirdetésre fenntartott tábla. Szerintem hamar új gazdára lel, ilyenkor kezdődik az igazi bringaszezon. Sok szerencsét!
2010. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi! ÉS valaki olyan boltot nemtud aki iennel foglalkozik??? Mert telefonnál pl is van ez hogy odamész megveszik ha jó az ár és ennyi. Bringánál nincs ien?
2010. jún. 6. 20:33
 6/13 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. Szerintem pedig a netes hirdetésekkel jársz legjobban. Vagy vidd ki piacra :) milyen bicaj?
2010. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
ÖÖÖ Nemtudom holnap megnézem , de annyit tudok hogy 2 éve 100 ft volt. Csak az a baj hogy a netes hirdetésekre holnapokat kell várni meg eljön megnézi mégse csak a gond van vele:S
2010. jún. 6. 21:27
 8/13 anonim ***** válasza:
Oktogon fele, a Király utcában van egy bringabolt, ami vesz használt bringákat, de igazolnod kell, hogy a tied. Vagy számlával, vagy bringaigazolvánnyal (nemtom mi a hivatalos neve). A bringaboltnak sem tudom a nevét, de biztos megtalálod, a Körút és a Deák tér között van valahol.
2010. jún. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Megprobálom kinyomozni:)
2010. jún. 7. 18:57
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja ha valaki esetleg tudja a bolt nevét irhat:D
2010. jún. 7. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!