Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár első lámpa, ami...

V8asbéka kérdése:

Kerékpár első lámpa, ami 3-400 lumen fényerejű, nem igényel külső akksit, és viszonylag kis méretű, hol kapató?

Figyelt kérdés
Esetleg linkek is jöhetnek ilyen termékekről

2017. aug. 13. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

az én lámpám a Bontrager ion700 700 lument tud, de úgy csak 1 óra 45 percet bír asszem..de cserébe nappallá varázsolja az éjszakát. van alacsonyabb fényfokozat több is, meg villogó stb, gyengébb fénynél tovább bírja a lámpa, mint amennyit te ülni tudnál a bringán, meg amúgyis ki a fene akar éjszaka 6-7 órákat tekerni :) akkora mint egy szövegkiemelő, nincs külső akksi. de drága, asszem 27ezer volt. 400 lumenes körüli olcsóbb, nem kell hozzá külső aksi..


[link]

ez az, de gondolom neked nem ez kell. azért linkeltem mert az oldalon találsz majd megfelelőt

2017. aug. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1.5-2 órát gondoltam maximum fényerőnél, szóval ez bőven belefér, és teljesen jó alternatíva, ár-teljesítmény arányban még nem találtam ilyet, köszönöm!
2017. aug. 14. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi a váltószám a lumen kandella közt de én 1000kandeát kaptam 15ropiért 8éve...

4cerkával müxik ~30 orát.

Nem ültem annyit egyfolytában rajta de 24oráson nem kelet elemet cserélnem.


Amúgy:cateye hl-el 500névre halgat.

2017. aug. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kis érdekesség: Egy XM-L2 U2 eredeti Cree led fényereje 3,7V-on, 3A-en hajtva kb. 700 lumen. Szórófejjel, jól tervezett lencsével 1000lm is lehet. Hűtés nélkül max. 15-20 percet bírják ezt egy hővezetőpaszta nélküli pici fém házban úgy, hogy még meg tudd fogni égési sérülés nélkül. 1db 18650 akku 1,2-3,4Ah, 650-700mm (tehát nem lesz kicsi vele a lámpa), olyan 80g. 30-40dekás valaminek nem jó ellentartani sokáig!

Én javaslom mégis a külső aksis Solarstormot, az nem húzza el a kormányt és ha jól van megcsinálva (minőségi Panasonic, Sony, Samsung, Sanyo.. akkukból), közepes-alacsony fokozaton hetekig nem kell tölteni!

Akár a Convoy S2+ is érdekes lehet számodra! :)

2017. aug. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!