Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Biciklivel a balaton körül? 2...

Biciklivel a balaton körül? 2 személyre? Árak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Körülbelül 2-3 év múlva szeretnénk körbetekerni az egész balatont 7 nap alatt. Nem tudom mennyi pénz lenne elég 2 személyre de ez a szállások és ételeken múlik. Aki már tekerte körbe a balatont 2-esben az elmpndaná mennyi pénzbe került? Tudom nem sok mindent írtam le de csak 13 éves vagyok de ezt meg szeretném tenni egy másik személyel. előre köszönöm a válaszokat

2017. júl. 25. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég összetett kérdés. 7 nap szerintem sok rá, vagy ha nézelődni, strandolni akarsz, akkor a szállásköltséged lesz sok, mivel több éjszakára kell szállást fizetni.


A legolcsóbbak a kempingek, viszont oda vinned kell a sátrat, ami meg a biciklizést nehezíti, de a kettőtök közül csak az egyiknek kell, tehát vihetetitek felváltva is.


Ezen kívül a bicklinek is jónak kell lennie, csomagtartót, táskát mindenképp kell rá venni, hátizsákot felejtsd el, első nap meg fog fájdulni a hátad tőle. Pótalkatrészeknek is kell hely, ha defektet kapsz.


Én inkább 3-4 napra lőném be az időt. a Kör 200 kilométer, 50-60-at le lehet tekerni egy nap. Ha találsz közben olcsóbb faházas vagy diákszállást (Zánkai üdülőtábor, én is ott szálltam meg, amikor körbetekertem), akkor a sátort meg lehet spórolni. Vannak már kifejezetten kerékpárbarát szállások is.


Itt nézz körül több infóért, vagy kérdezz nyugodtan.

[link]

2017. júl. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2-3 év múlva valószínűleg totál más árak lesznek...

és 7 nap rengeteg rá, így jóval drágább lesz a szállások miatt.

Nekünk párezer forintból kijött...tavaly kb ilyenkor mentünk, ketten az öcsémmel, két nap alatt. Eleve Veszprémből indultunk, úgyhogy letekertünk Almádiba- tehát közlekedésre már nem költöttünk - szállást útközben találtunk egy faluban (azt hiszem, Balatonberény volt, Keszthely után, már a déli parton, a csücsök felé), azt hiszem 3000 forint volt csak fejenként.

ezen kívül egy napi vacsora étteremben, meg kajálások útközben, max 10ezerből fejenként kijött.)plusz sportszandálban mentem, ami közben elszakadt, úgyhogy cipőt is kellett venni - de ez ugye pluszköltség.

2017. júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húh ez így nagyon elóre gondolkodó,ami alapbol nem lenne baj,de ennyire részletesen fölösleges.

7nap nagyon sok. Viszonylag edzetteben 2nap böven elég.

Azt javasolnám,hogy bontsátok 2részre. 1nap az egyik part másnap a másik.

Ha nagyon nézelődösök vagytok akkor is 4nap elég. 3szálással olcsóbb is.

2017. szept. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!