Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki monociklizik? Mennyire...

Valaki monociklizik? Mennyire esélytelen hogy 15éves lányként megtanuljak? :D

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik de ha hihetetlen nehéz bele se kezdek biciklizni tudok elég jól.. kéznélkül kanyarodni túrákra járok külföldre stb. és van valami olyan hely ahol betanitják?
2010. máj. 7. 13:02
 1/4 anonim válasza:
Hát, ha komolyan akarod, akkor egyedül is meglehet tanulni, nemtől, kortól függetlenül, de ha már így állsz neki, hogy ha nehéz bele se kezdesz, akkor inkább tényleg ne kezdj bele.
2010. máj. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Lazán én megtanultam bár én 13/f vok de kb pár óra kellet de a sípcsontodra vigyázz....én szétvertem..
2010. máj. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a tippet :) és nem én állok igy hozzá hanem szüleim :D én szeretném és fogom is :)
2010. máj. 11. 12:28
 4/4 anonim válasza:
100%

Helló én 26 éves lány vagyok és a férjem negatív hozzáállása ellenére (vagy pont amiatt) kezdtem neki ennek a dilinek.

Nekem kb. egy hónapba telt amíg elindultam és mentem vele 10-15 métert is. Kb. egy hét gyakorlás után kiderült, hogy babát várok. De vigyáztam magamra, nagyon óvatosan gyakoroltam így nem estem egyszer sem :)

Nekem nem volt segítőm, én a kerítés mentén tanultam, nekem ott volt a legkényelmesebb...

Most, hogy egy hónapos a bébi megint folytatni fogom!

Ja és én eléggé szerencsétlen vagyok biciklin, pl. a kéznélkül kanyarodás sem megy meg ilyenek, a férjem meg mindenki ez ellen volt, meg, hogy óóó inkább költsd másra a pénzedet...de szerintem ez elhatározás kérdése, én csak bíztatni tudlak :)

2010. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!