Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki és hogyan tud nekem segíten...

Ki és hogyan tud nekem segíteni abban, hogy megtanuljak PK-zni?

Figyelt kérdés
19/F - Szeretnék megtanulni Parkourozni, de úgy, hogy valaki élőben megmutatja, mit, hogyan kell és meg is tanít rá. Szeretném látni, hogy élőben milyen ez, és ha élőben látom, úgy sokkal könnyebb nekem is. Egy (vagy több) olyas valaki kellene, aki foglalkozik velem - mármint, ha van ideje és türelme, hajlandó megtanítani.
2011. máj. 31. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

mark86


Nyíregyházán a Tóth Zsoltiék és Harkakötönyben a Kovács fivérek jól nyomják!! :))

azt se tudjuk hol laksz,hogy vársz hasznos választ?

akik a környéketeken csinálják,odamész és megkéred őket!

sok sikert!

2011. máj. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én nem tudok tanítót adni esetleg az, hogy elmész egy kis időre Capoeirázni ott megtudsz tanulni egy két dolgot. De amúgy itt egy honlap ahol sok hasznos információ van a trükkökről és a legtöbbnél videó is van [link]
2011. máj. 31. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én egyedül szoktam a kertben freeruonzni(trükköket tanulni).. elég nehéz már egy "eddzegetek" és ott tartok most hogy megy a hátraszaller elég faxán.. de semmi csavar és egyébXD
2011. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Mindhármótoknak köszönöm a választ. Első válaszoló: te most viccelsz? :))


Amúgy tudok utazni. Szóval ez nem gond...

2011. jún. 1. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!