Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mennyibe kerül egy biciklit...

Gras Mikleorándó kérdése:

Mennyibe kerül egy biciklit felújítani?

Figyelt kérdés
Tudom, nehéz így megállapítani, de azért saccolni lehet, nem? Ez egy régi 26 colos mountain bike. nincsenek rajta lámpák, azt hiszem a bal oldali váltó halott, a kerekei kívül belül nem jó, és a fékek sem. mennyibe kerülhet újjá varázsolni?
2016. okt. 2. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez erősen alkatrészfüggő. Vehetsz TESZKÓ gazdaságos gumikülsőt is pár ezerért (ami annyit ér, hogy kb. rögtön hajíthatod a szemétre ahogy megvetted) vagy SmartSam külsőt 10 ezerért. Fékek tekintetében jobb a helyzet, ott attól függ, tárcsaféked vagy V-féked van-e. A lámpa belekerül pár ezerbe, itt is van olcsó szar TESZKÓ gazdaságos gagyikategória, és márkás, évtizedekig elműködő szett is, aminek nyilván borsos az ára. A vázfestés relative olcsó, egy flakon Neolux oszt jólvan. A váltó és a fogaskerekek cseréje megint márkafüggő, de ezt olcsón nem úszod meg sehogyse, még a szar fos gagyiért is túl sok pénzt kérnek.
2016. okt. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon öreg holmi teljes felújítása alap cuccokkal közel annyira jön ki( plusz pár ezer a műhely ha nincs célszerszám )mint egy ROCKRIDER 340 jól felszerelt aluvázas telós mtb . A felhasználástól is függ , mert ha pár dolgot cserélsz de csak néha alkalomra használod akkor talán megéri költeni rá .
2016. okt. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A felujjitás mindig nehéz kérdés.

Megéri e cserélni vagy vegyek ujjat? Mert n3ha jobban jöszki egy uj géppel mint egy régit ujjitani.


Kerekek:belsők 900/db alatt nincs jó.

Kúlső 5000/db allat nemnagyon van jó.

V vagy canti féket gondolok a bringára,lehet hogy csak pofát kell cserélni az kb:2-3000ft ból kijön.

Ha a komplett féket kell cserélni az huzosabb 5000fölött számolj.

A váltót nem adják egyesével de ott tudsz bazározni,mert a dh-sok nem használják a baloldali (első)váltót.

Lámpa ez felhasználás kérdése:városba valami ami világit.

Falura:látni és látszani.

Este az erdöbe:valami fény ágyút javaslok.

(Én 2(ex)csúcs modellt használok 20000ft volt.mostmár nyilván olcsóbb mert van jobb.

Fogaskerék az a leghuzósabb mert az élből 3drága alkatrész cseréje:első fogaskerekek 4000töl.

Lánc 4000töl.

Hátso gogaskerekek:6000tól.


Persze ha sokfelé jársz akkor kifoghatsz akciókat,leárazásoka,tkifutó termékeket,stb.

Én 3hétig jártam a boltokat amikor bringát ujjitottam fel és mindenkitől szerszámot kunyeráltam. De 20000alatt megusztam.

2016. okt. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó külső létezik 2500-tól , hátsó fogassor 1600-tól , vfék és fékkarok 2000-től , kormányváltók 1700-tól darabja . Ismert webáruházak árait írtam . Látni kell a gépet , jó váz esetleg bevált ritkaság esetén érdemes felépíteni , arra közepesebb minőségi holmikat is lehet tenni . Új váltók új kerekek esetén mindent le kell szedni és egymásra hangolni , ilyenkor a gagyi keleti másolat váltók felejtősek . Írj privátot és adj meg email címet , ha közel laksz segítek összerakás esetén és beszerzés terén is .
2016. okt. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!