Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bmx-et milyet éri meg venni?...

István456 kérdése:

Bmx-et milyet éri meg venni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.


18 éves, kezdő vagyok...bmx-ezni szeretnék megtanulni és az érdekelne, hogy szerintetek milyet érdemes venni.

Az ár maximum 170 ezer.


Illetve aki használja nap mint nap a saját bmx-ét az rám írna kérem.

Válaszokat nagyon szépen köszönöm.



2016. júl. 10. 10:24
 1/4 crudy ***** válasza:
Először vegyél valami olcsó cuccot amit megtanulsz szerelni és megtanulod rajta az alapokat. Ez azért is jó mert nagyon nagyon sokan kezdenek el bmxezni aztán hagyják abba két év múlva. nézz körbe velvártba
2016. júl. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem.


Ehez mit szólnál, mi a véleményed: [link]


Illetve rám írnál ha megkérlek? Van néhány kérdés.

2016. júl. 10. 10:59
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve egy 60 kg-os embernek milyen nehéz bicikli ajánlott?
2016. júl. 10. 11:09
 4/4 anonim válasza:

Tudom hogy már régi a kérdés de azért írok hozzá hogyha valaki véletlenül erre téved akkor kapjon rá választ.

Attól hogy te "nehéz" vagy még nem kell nehéz bicikli csak erős és masszív de ez alapból is kell.A BMX-nél fontos hogy könnyű legyen a trükkök miatt.

2017. jún. 9. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!