Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ha beköszönt a hideg ti akkor...

Ha beköszönt a hideg ti akkor is szoktatok biciklizni?

Figyelt kérdés
Én igen :)
2015. okt. 12. 08:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Én akkor bringázom igazán sokat, sokkal jobban tűröm a hideget mint a meleget...

+ nincs jobb, mint hóesésben hegyekben montizni... Bár 1-2* volt már, hogy mire visszaértem a civilizációba, nem voltam benne biztos, hogy nem fagyok halálra... Ezért is szereltettem autóvillamosságis haverommal időkapcsolót a kocsiba a gyújtásra :) így mire visszaérek a kocsihoz, ha tartom az ütemtervemet, akkor meleg van a kocsiban :)

2015. okt. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Alex Fly ***** válasza:
Természetesen. A közlekedés nem időjárásfüggő.
2015. okt. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tothp ***** válasza:
Én csak ezt a nagyon áztatós időt próbálom kihagyni. hó, hideg nem akadály. de monszun ellen még nem sikerült rendesen felöltöznöm.
2015. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Az iszonyat esős vagy viharosan szeles napokat kihagyom (nyáron is...), de a hideg önmagában nem akadály.
2015. okt. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor nem megyek bringával, ha hó van az utakon. Ill. extrém hidegben (-10 fok és más effélék) nem szoktam menni, mert bár én semmi különöset nem érzek az ízületeimben, hátha mégis rosszat tenne nekik.
2015. okt. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen erős szélbe én se megyek
2015. okt. 12. 17:15
 7/10 Krisz85 ***** válasza:

fákat kicsavaró orkán és tükörjeges lefagyott utat leszámítva mindig megyek, eső nem akadály, sőt, igazán élvezeted, jól kell felöltözni


esővédő sisakra

esőkabát

esőnadrág

esőkamásli

neoprém kesztyű / átázik, de melegen tart, nekem volt hogy 9 órán át melegítette a kezem/

2015. okt. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Naná. Miért, ismer közületek valaki más közlekedési eszközt is? Esetleg gyalog szoktam menni, ha nem megyek messzire :-)


A viccet félretéve: ha ónos eső esik és vastagon jeges az út, akkor itthon maradok, de amúgy nem izgat az időjárás.

2015. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
arra van a szegecses gumi, az is egy külön élmény :D
2015. okt. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Városi közlekedés sokkal jobb télen, az összes kresz-t nem ismerő nyári kerékpáros és a fixisek jó része eltűnik az utakról, tizedannyit kell idegeskedni.

Normálisan felöltözni a távolságnak, tempónak megfelelően meg nem egy nagy tudomány, néhány próba után beleérez az ember. Persze, némi technikai ruházat nem árt, de azt is be lehet szerezni okosban (katonai cuccok, például).

2015. okt. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!