Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Férfiak! Ti felvesztek valamit...

Férfiak! Ti felvesztek valamit a kerékpár tapadós ruha alá például, sport atlétát, fecskét, vagy valami mást? És milyen érzés ilyen tapadós ruhában kerékpározni? Azért kérdezem, mert én is kipróbálnám ebben a tapadós ruhában a kerékpározást.

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 19:52
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat.
2015. aug. 25. 09:17
 12/18 A kérdező kommentje:
Éppen ma voltam a LDL üzletben és itt nézegettem férfi kerékpár ruhákat, 3000 Ft-ért lehetne venni ebből a fajtából nadrágot hosszút és rövidet, a felső részt olyan 2500 Ft-ért. Ezek a fajta ruhák valóban műszálból készülnek. De érzésem szerint vannak olyan férfi kerékpár ruhák, amelyek olyan 12-15000 forintba kerülnek, nem hiszem, hogy ezek a drágább fajták műszálból készülnének.
2015. aug. 29. 18:43
 13/18 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hány éves vagy, kérdező?


És az összes kerékpáros ruha műszálból van, csak az nem mindegy, milyenből. Pamutból nem csinálnak bringás ruhát, mivel a jó minőségű (mikroszálas, gyorsan száradó stb.) műszál sokkal alkalmasabb sportoláshoz, mint a pamut.

2015. aug. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Krisz85 ***** válasza:
soha nem veszek fel, ha kell segkrém három óra feletti tekeréshekhez de semmi alsógatya úgy kidörzsölt egyszer, hogy soha többet!
2015. okt. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Erdekes mennyien foglalkoznak itt azzal,hogy mi mikor latszik!

En sosem veszek a bringasgatyara semmit mert az pont elrontja annak a fukciojat,tehat az egyik nyulik a masik pont nem akkor mi a francnak oltoztem be?

Azt meg egyenesen leszharom ,hogy mim latszik es hol,pont ugy mint a csajok!

2015. nov. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én bicajozni és futni is ilyen tapadós-feszülős gatyát és szintén hozzávaló tapadós-feszülős felsőt hordok. :) Meg minden más egyéb sporthoz is, mivel ezek direkt sportoláshoz vannak kitalálva, és sokkal jobbak is, mint bármi más. :) Nekem nagyon bejönnek ezek az öltözetek, sporthoz nem vennék fel mást. :)


A nadrág alá mindig veszek hasonló anyagú nejlon-műszál alsót, ha kicsit hidegebb van, akkor nejlonharisnyát, ha nagyon hideg van, akkor még plusz egy aláöltözőt is. :)

A felső alá jó időben semmit, hidegben aláöltözőt veszek alá.

Viszont a nadrágon és a felsőn felülre soha nem veszek semmit, egyáltalán nem zavar hogy látványosan rám feszül a cucc, szerintem így néz ki jól, ahogy van, így sportos. :)

2015. nov. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

2015-08-23 21:11

Ha fölé veszel valamit, akkor semmi értelme a kerékpáros ruhának. Annak pont az a lényege, hogy testhez simul, és így könnyebb a kerékpározás.

2017. okt. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2015-08-24 13:52

Érdekes, hogy páran a fenekük és egyéb testrészük mutogatásától ódzkodnak, ez elég érdekes. Ha ennyire szégyellős valaki, akkor üljön a tévé előtt mackónadrágban.

2017. okt. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!