Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Férfiak! Ti felvesztek valamit...

Férfiak! Ti felvesztek valamit a kerékpár tapadós ruha alá például, sport atlétát, fecskét, vagy valami mást? És milyen érzés ilyen tapadós ruhában kerékpározni? Azért kérdezem, mert én is kipróbálnám ebben a tapadós ruhában a kerékpározást.

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

semmit én se veszek fel semmit mivel kidörzsöli a combod vagy az ágyékod az alsó az átléta meg fölösleges akkor inkább aláöltöző

órszágúti kerékpár vagy monti?

2015. aug. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok

15F

2015. aug. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

előző vagyok még mindig:) milyen érzés? hát egyrészt nem lengedezik rajtad mint a többi tuha az alsója párnázott versenykerékpárra nagyon jóé szellőzik

hány éves vagy?

2015. aug. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én fölé veszek valamit a cicanadrágnak, mert nem akarom, hogy mindenki az én seggemet bámulja. Alávenni valamit a legnagyobb botorság volna, mert ahogy fölöttem is írják, kidörzsölne.
2015. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én fecskét veszek fel alá, mivel összesen egy boxerem van, de azzal ki se próbáltam. Egyszer dörzsölődött ki a combom, de az is a rossz nyeregbeállítás miatt volt, kényelmesek ezek a nadrágok, és bár régebben én sem vettem volna fel, de országútin azért "illik", meg praktikus is. :D 21/F
2015. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kerekparos ruhazat ala nem szokas felvenni semmilyen fehetnemut. Ugyan ugy mint az uszonadrag ala sem vessel alsogatyat. Minek? Sportruhazat celja, hogy az izzadtsagot elvezesse a testrol, ami a ruha kulso feluleterol hamar elparologhat, igy sokkal komfortosabb az erzes. A fehernemuk altalaban pamut cuccok, amik megtartjak a nedvesseget, ezert nem valo a passzentos sportruha ala.
2015. aug. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy technikai boxert szoktam alá venni (tehát hasonló anyagból van mint maga a mez, és a szabása is hasonló, ugyanúgy lapos varrásokkal készül, stb), de fontos, hogy a kerékpáros ruha alá se vegyél pamut holmit, mivel pont a leglényegesebb tulajdonságait (nedvesség elvezetés, szellőzés, nem dörzsöl ki) fogod elveszíteni.
2015. aug. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezekben a ruhákban altalaban van betét, ami kényelmesebbé teszi a bringazast. En sem szoktam semmit sem alá venni, mert egy par órás tekerés utan boxerben akar húsig! hatolo sebet lehet szerezni. Ami a nagy előnye, hogy nem lobogtatja a szel, ami kevésbé zavaró es gyorsabban is tudsz menni.
2015. aug. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes kifejezés ez a "tapadós" ruha, én nem nevezném annak. Nem latex ez, hanem szűk szabású műszál. Igazán akkor lehet értékelni, ha előtte egy héten minden nap pamutban tekersz, és a saját büdös verejtékes ruhádban fuldokolsz. Na ha egy ilyen után kipróbálod a biciklis szerelést akkor éred el a megvilágosodást.

Alá venni semmit nem kell/ajánlott mert lényegében a funkcióját veszti el. Én a kantáros nadrágra szoktam még egy szellős rövid gatyát húzni (elvileg ez is kerékpáros, ne kérdezd mitől), mivel nem szeretném a kidudorodó p*csömet mutogatni, ha nem muszáj.

2015. aug. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Krisz85 ***** válasza:

ha betétes bringás gatyában tekerek az esetek 99 %-ban, akkor semmi alsó nadrág, mert kidörzsöli a belső combod és rohadt kellemetlen! aláöltözőt pedig minden körülmények között még kánikulában is, eszméletlenül más élmény így tekerni, úgy elvezeti az izzadtságot, a komfort érzeted ég és föld vele ill. nélküle


aki pamutban teker, mert jajj de ciki bringás ruhában tekerni az hülye, nincs jobb mint bringás ruhában tekerni és kényelmesebb is, + 100x jobban néz ki, mint a fehér poló + susogós tréningruha, ami még be is akad a lánc és a fogaskeréksor közé ... :D

2015. aug. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!