Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Sokan miért hátizsákot hordana...

Sokan miért hátizsákot hordanak több száz kilométeres túrán?

Figyelt kérdés
Ha simán felférne az a cucc a csomagtartóba vagy lehetne kétszer akkora csomagtartót is venni, akkor miért kell hátiszák? Terheli a testet, nem tud levegőzni a bőr, kidörzsöli, meg szerintem kényelmetlen x100 km után.
2015. aug. 22. 16:43
1 2
 1/12 tothp ***** válasza:
Ezt tőlük kéne megkérdezni. 5-6 kg felett nyűg még a jó hátizsák is, akármilyen rövid a táv.
2015. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ilyen nagy hátizsákra gondolok 30-40 literesre
2015. aug. 22. 17:05
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

én azért használok hátizsákot mert freerideozok is így még csak adapter sincs csomagtartónak (nem mintha szeretnék rá rakni)

----

üdv: egy freerider(umf hardy3)

2015. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagymamájuk extratörékeny csillárját viszik tisztíttatni. Más értelmes magyarázat nem jut eszembe.
2015. aug. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tothp ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy hosszutávon egy max 4-5 literes zsák lehet a hátadon. Az is csak a Camelback-nak, ha épp nincs kedved kulacsból inni. Minden egyéb legyen a biciklire, vagy mögé téve.


egy 40-es túrán: 2 szendvics, 1 esőkabát, szereszámok. semmi egyéb.

2015. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
de én több száz kilométeres túráról beszélek
2015. aug. 22. 22:43
 7/12 tothp ***** válasza:

Nos akkor max 20-25 literes táskából végy négyet. Kettő az első kerékre "lowRack" csomagtartóra. Kettő a hátuljára.

A csomagtartó tetejére hosszába sátor.

Esetleg egy kormánytáska és a váz belsejébe háromszögtáska szerszámnak, egyebeknek.

2015. aug. 23. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ez más szabadidős tevékenységeknél is megfigyelhető: van aki csak megy ész nélkül, alkalmatlan felszerelésben... Pl. hegyi túrára utcai ruhában, kisszandálban retiküllel, barlangba szoknyában, de az sem normális, aki egész napos városnézésre tűsarkúban indul el. Egyszerűen át se gondolják, mi lenne az alkalmas felszerelés, csak mennek abban, amit találnak otthon.
2015. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy jofajta hatizsak jol szellozik, a terhet is jol elosztja es sok cuccot tudsz belepakolni a kulonbozo rekeszekbe. Egy jofajta hatizsak semi problemat nem okoz ... csak egy jofajta hatizsak kell hozza.
2015. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Uccsó, nyári melegben a legjobb fajta hátizsák is komoly problémákat okoz. 100-200 km után meg kellemes időben is jobb, ha nem ficeg ott az ember hátán a hátizsák, akármilyen jól szellőzik is a hátrésze.


Amúgy én is azzal értek egyet, aki azt írta, hogy egyszerűen nem gondolnak bele. Én csak akkor viszek hátizsákot bringán, ha laptopot szállítok.

2015. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!