Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ilyen kerékpárzárt vettem,...

Ilyen kerékpárzárt vettem, szerintetek biztosnsáfos?

Figyelt kérdés

[link]

Vagy valami nagyon hasonlót. A zárja miatt is kérdezem.



2015. aug. 14. 22:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Jól írtad, ez valóban a "biztonsáfos" kategória. Arra jó, hogy kevésbé gáz helyen pár perce kikösd a nem értékes bicajodat, amíg bemész a boltba. Amennyiben ez a cél, akkor jó vétel volt.

Ha értékesebb bringáról beszélünk, és huzamos ideig akarod lelakatolva tartani utcán, akkor 2 darab zárra lenne szükség, amiből lehetőleg az egyik u-lakat.

2015. aug. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az lehetséges hogy rossz? Mert nem tudom kinyitni.
2015. aug. 14. 23:05
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nem lehet kinyitni, biztos rossz. Vidd vissza.
2015. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez úgy ahogy van rossz. Az ilyen zárakat könnyen szétvágják. Kollégám testvérének is ilyen zárja volt és nappal lopták el a lépcsőházból a bringát a 3. emeletről.
2015. aug. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Alex Fly ***** válasza:
Nem. Gyakorlatilag egy pillanatok alatt elvágható vékony sodrony, némi optikai tuninggal. Ami megbízható, az az edzett acéllánc, U-lakat és a Bordo. De kinyithatatlan/elvághatatlan lakat nincs, csak olyan, amelyikkel adott esetben nem éri meg foglalkozni... Ha egy, a tiednél jobbnak látszó, vékony sodronnyal lezárt kerékpár mellé lakatolsz, akkor esélyes, hogy a tolvaj a másikat viszi, amelyiket egyszerűbb ellopni.
2015. aug. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Peetmondoo válasza:

Off: U lakat. Ez a "sodrony" tegyük fel 1500 péz, U lakatot már lehet kapni 7000-8000-ért. Mindenféle hegyibeszéd nélkül olcsóbb venni egy U lakatot, mint egy új bringát.


On:

Ha forgalmas helyen hagyod a bringát egy ilyennel jó esetben nem piszkálják, nem a zár miatt, az emberek miatt.

2015. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Peetmondoo válasza:

+ az a kék dizájn műanyag max egy hét és törik - szakad, a "nagy" fém bigyók ( :D ) pedig elkezdenek távolodni egymástól.


Ui.: Nekem is volt ilyen kb egy hónapig, nem lopták el, egyszerűen lecseréltem.

2015. aug. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
3300-ft. volt. De amúgyis viszem vissza, majd mert nem lehet kinyitni.
2015. aug. 16. 02:00
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]

Ez jó lehet?

2015. aug. 17. 10:14
 10/12 anonim ***** válasza:
gyanúsan olcsó ez is. ne spórolj ezen ennyit. inkább vegyél egy jobbat, mint két vacak minőségűt.
2015. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!